okex’ten-ramazan-ayi-etkinligi

OKEx’ten Ramazan Ayı Etkinliği

TRY ile Kripto Satın Al fonksiyonunun aktif olduğunu duyurmaktan mutluluk duyuyoruz! OKEx olarak Ramazan Ayı etkinliğinde10.000 dolarlık ödül havuzu paylaşımı ve iPhone 12 hediye ediyoruz. Tüm Türkiye kullanıcıları bu muhteşem hediyelerin keyfini çıkarmak için Menapay, OKCoin, AdvCash, Simplex ve OKEx’ten P2P kullanarak itibari parabirimi ile kripto para satın alabilirler.

Etkinlik Dönemi: 20 Nisan 13:00 – 9 Mayıs 13:00(TSİ)

Kampanya Linki

Ödül 1: P2P TRY ile 25 dolara kadar hediye kazanın

100 dolar veya daha fazla tutarda ilk kripto paranızı TRY kullanarak P2P ile satın alın, anında 5 dolar ödül kazanın.

P2P pazarına SAT reklamları gönderin, her başarılı BTC / ETH / USDT SATIŞ emri için 2 dolardan 20 dolara kadar hediye kazanın. Bu ekstra ödül ilk 100 kullanıcıya özeldir.

* Kendi kendine ticarete izin verilmez.

Ödül 2: İş ortaklarımız üzerinden kripto para satın alın, 10 dolara kadar hediye BTC kazanın

İlk satın alımınızda, Kripto Satın Al’dan MenaPay, OKCoin, Simplex veya AdvCash kullanarak 100 dolar veya daha fazla tutarda kripto para satın alın, 10 dolara kadar hediye BTC kazanın.

10 dolar kazanmak için MenaPay ile kripto para satın alın

5 dolar kazanmak için ADVCash ile kripto para satın alın

5 dolar kazanmak için OKCoin ile kripto para satın alın

10 dolar kazanmak için Simplex ile kripto para satın alın

Ödül 3 iPhone 12, promosyon ürünleri ve daha fazlasını kazanmak için işlem yapın

Etkinlik süresince her kullanıcı en fazla 4 çekiliş hakkı elde edebilir.

P2P ve iş ortaklarımız üzerinden 50 dolar veya daha fazlatutarda kripto para satın alarak 2 çekiliş elde edebilirsiniz. (Yalnızca TRY / USDT sayılacaktır)

Etkinlik dönemindeki alım satım hacminiz 500 dolara ulaşırsa 2 çekiliş hakkı daha elde edebilirsiniz. 

Spot / Marjin Vadeli İşlemler / Sürekli Swap ve Opsiyon Ticareti, işlem hacmi hesaplaması için geçerlidir.

Bonus Ödül: Arkadaşınızı davet edin ve 10$ ‘a kadar BTC kazanın

Arkadaşlarınızı, OKEx’te Kripto Satın Al ya da P2P yöntemi ile 100 USDT veya daha fazla tutarda kriptopara satın almaya davet edin, anında 10 dolara kadar hediye BTC kazanın.

Not: Lütfen davetlilerinizin aşağıdaki “Share Now” butonundan oluşturduğunuz referans linkinizle kayıt olduklarından emin olun.

Şartlar ve koşullar

1. Kampanyaya katılımınızın geçerli olması için lütfen bu sayfanın üst kısmındaki “Register” butonuna tıklayın.

2. Bu kampanya, KYC1 doğrulamasını tamamlayanTürk kullanıcılarına özeldir.

3. Bonus 1 ve 2’deki ilk Kripto Satın Al ödülünden kullanıcılar yalnızca bir kere yararlanabilir, gereksinimi karşıladığınızda ödülünüz anında hesabınıza yatırılacaktır. 

4. Çekiliş ödülleri etkinlik tarihi sona erdiktensonraki 7 iş günü içinde dağıtılacaktır. Fiziksel ödüllerin teslimatının daha uzun sürebildiğini lütfen unutmayınız.

5. Dahili transfer, aynı IP / cihaz kimliği veya para çekme adresi bu etkinlik için geçerli değildir, ödül dağıtımı sırasında hesap bakiyenizde en az 10 dolar olması gerekir.

6. OKEx, herhangi bir anlaşmazlık durumunda nihai karar hakkını saklı tutar.

Kampanya ile İlgili SSS

1. Yeni bir kullanıcı değilim, kampanyaya katılabilir miyim?

Evet, daha önce OKEx’te kripto satın almayı hiç denemediyseniz, Ödül 1 ve 2’ye katılabilirsiniz. Kripto para satın almayı denediyseniz, Ödül 1’in ikinci kısmının yanı sıra Ödül 3 ve Bonus Ödüle katılabilirsiniz.

2. Ödül için geçerli olup olmadığımı nasıl anlarım?

Öncelikle, bu sayfanın üst kısmındaki “Register” butonuna tıklayarak, doğru bağlantı ile kayıt olduğunuzdan emin olmanız gerekli. Sistem yalnızca bu “promosyon / V9AL” biçimindeki bağlantıları kaydedecektir.

İkinci olarak, KYC1 doğrulamasını tamamladığınızdan emin olmalısınız.

Üçüncü olarak, lütfen aynı IP / cihaz kimliği / çekilme adresine sahip olmak, dahili transfer, çoklu hesaplar veya hile davranışları olarak tanımlanacak diğer davranışlar gibi riskli bir performansınız olmadığından emin olun.

Yukarıdaki adımları izler ve ödüllerin gereksinimlerini karşılarsanız, etkinlik için geçerli sayılırsınız.

3. Ödülü ne zaman alacağım?

Ödül 1 ve Ödül 2’de İlk Kripto Satın Alma Ödülü, görevleri tamamladığınızda hemen hesabınıza gönderilecektir, yalnızca bir kez faydalanabilirsiniz.

Ödül 1’in ikinci kısmı, Ödül 3 ve Bonus Ödül için kripto para hediyeleri kampanya bittikten sonra 7 iş günü içinde dağıtılacaktır, fiziksel ödüllerin teslimi birkaç gün sürecektir.

Ödül dağıtımı hakkında herhangi bir sorunuz varsa, Telegram’da Türkçe Müşteri Destek hattımız @OKExTRDestek ile iletişime geçebilir ve sorunuzu 9 Mayıs’tan sonra gönderebilirsiniz.