narkasa,-ikinci-bir-kampanya-ile-kullanicilarina-500’er-hot-hediye-etti

Narkasa, ikinci bir kampanya ile kullanıcılarına 500’er HOT hediye etti

Basın bülteni

Geçtiğimiz günlerde Türk Lirası yatırma işlemi yapmış tüm kullanıcılarına 2000’er HOT hediye eden kripto para borsası Narkasa.com, bu kampanyadan yararlanamayan ve Türk Lirası yatırmış kullanıcılarına da 500’er HOT hediye ettiğini duyurdu. Kullanıcılar, kendilerine hediye edilen bu token’larla HOT/TRY ve HOT/USDT paritelerinde işlem yapabildiler, cüzdanlarına çekebildiler.

Kripto para borsalarını siber güvenlik düzeylerine göre sıralayan uluslararası bir organizasyon olan Cer.Live’ın Türkiye’de ilk sırada gösterdiği Narkasa, yakın zaman önce platformuna UNI, 1INCH ve HOT’u dahil etmişti. Böylece platformdaki kripto para sayısı 8’e çıktı ve borsa, ilerleyen günlerde listeleme sürecine devam edecek.

156 ülkeden kullanıcısı bulunan ve Ocak ayından bu yana Türk kullanıcılara hizmet veren platform, önümüzdeki dönemde de benzer kampanyalarla kullanıcılarını memnun etmeyi amaçlıyor.

Detaylı bilgi için www.narkasa.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

The post Narkasa, ikinci bir kampanya ile kullanıcılarına 500’er HOT hediye etti appeared first on Bitcoin haberleri – Uzmancoin – Kripto para ve Blockchain.

Leave a Comment

Your email address will not be published.