narkasacom,-kullanicilarina-1000’er-btt-(bittorrent)-dagitti!-–-mahsup.net

Narkasa.com, Kullanıcılarına 1.000’er BTT (Bittorrent) Dağıttı! – Mahsup.net

Türkiye’nin önde gelen kripto para borsaları arasında bulunan Narkasa.com, BTT listelemesinin ardından BTT dağıtım kampanyası yaptı. Borsa, 14.04.2021 tarihi 12:30’a kadar Türk Lirası yatırma ve alım satım işlemleri yapmış kullanıcılarına 1.000’er BTT hediye ettiğini duyurdu.

Narkasa.com, BTT listelemesinin ardından BTT dağıtım kampanyası yaptı

Geçtiğimiz hafta BTT listeleyeceğini duyuran Narkasa.com, 12.04.2021 tarihi saat 00:00 itibariyle BTT yatırma çekme ve 21:00 itibariyle de BTT market işlemlerini kullanıcılarına açtı. BTT market işlemlerinin de başlaması ile birlikte bir kampanya  düzenleyerek Türk Lirası yatıran ve al-sat işlemleri yapmış kullanıcılarına 1.000’er BTT hediye etti.

Narkasa, Ocak 2021 itibariyle Türk kullanıcılarıyla buluşan global pazarda 156 ülkeden kullanıcısı bulunan yerli kripto para borsası olarak, sektörel gelişmeleri ve güncellemeleri takip ederek kullanıcılarına başarılı bir hizmet sunuyor. 7/24 canlı destek servisiyle her an kullanıcısının yanında olan Narkasa, 0 memnun kullanıcı hedefini ilke edinmiş bir platform. Geçtiğimiz günlerde birçok yeni kripto para listeleyen Narkasa, kripto para listelemelerine de devam edecek gibi görünüyor.

Detaylı bilgi ve kampanyalar için www.narkasa.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Narkasa.com, Kullanıcılarına 1.000’er BTT (Bittorrent) Dağıttı! – Mahsup.net yazısı ilk önce Mahsup üzerinde ortaya çıktı.