narkasacom-ikinci-bir-kampanya-ile-kullanicilarina-500’er-hot-dagitti!-–-mahsup.net

Narkasa.com İkinci Bir Kampanya ile Kullanıcılarına 500’er HOT Dağıttı! – Mahsup.net

Geçtiğimiz günlerde Türk Lirası yatırma işlemi yapmış tüm kullanıcılarına 2.000’er HOT hediye eden kripto para borsası Narkasa.com, bu kampanyadan yararlanamayan ve Türk Lirası yatırmış kullanıcılarına da 500’er HOT hediye ettiğini duyurdu.

Narkasa.com’dan ikinci bir kampanya: 500’er HOT hediye etti!

Türk kripto para borsaları arasında siber güvenliği ile öne çıkan Narkasa.com, sektörde aktif rol alarak her zaman kullanıcılarına hızlı, kolay ve güvenli hizmet sunma hedefi ile ilerleyen başarılı bir platform olarak Türk kripto para borsaları arasına ismini yazdırmaktadır. Geçtiğimiz hafta Türk Lirası yatıran kullanıcılarına 2.000’er HOT dağıtma kampanyasının yoğun ilgi görmesi ile birlikte yararlanamayanlar için bir kampanya daha hazırlayan platform, Türk Lirası yatırmış ve önceki kampanyadan yararlanamamış kullanıcılarına 500’er HOT hediye etti. Her zaman kullanıcı memnuniyetini en önde tutma hedefinde olduğunu belirten Narkasa, bu yoğun ilgi karşısında 500’er HOT kampanyasıyla kullanıcılarını bir kez daha sevindirdi.

Geçtiğimiz günlerde platformlarında UNI, 1INCH ve HOT listeleyen Narkasa, kripto para listeleme işlemlerine devam edeceğini duyurdu. Ocak 2021 tarihinden bu yana Türk kullanıcılarına hizmet veren platform, Türkiye pazarında varlığını göstermesi itibariyle kolay ve güvenli ara yüzüyle kullanıcılarından tam puan alıyor. İyi hizmet anlayışının yanında etkili kampanyalarıyla da kullanıcılarının memnuniyetini kazanan Narkasa, kripto para platformları arasında öncü bir isim olma yolunda hızla ilerleyip gelecek zamanlarda sürprizlerine devam edeceğini belirtti.

Detaylı bilgi ve fırsatları kaçırmamak için www.narkasa.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Narkasa.com İkinci Bir Kampanya ile Kullanıcılarına 500’er HOT Dağıttı! – Mahsup.net yazısı ilk önce Mahsup üzerinde ortaya çıktı.

Leave a Comment

Your email address will not be published.