narkasa-btt’i-(bittorrent)-listeliyor!

Narkasa BTT’i (Bittorrent) Listeliyor!

Narkasa’nın yeni kripto para listelemeleri devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde UNI, 1INCH ve HOT’tan sonra şimdide BTT listeleyeceğini duyuran platform, son günlerde büyük artışlar yaşanan kripto paraları listelemesiyle de dikkat çekiyor. Narkasa, geçtiğimiz haftalarda da HOT listeleyip platformlarına Türk Lirası yatıran kullanıcılarına HOT (holo) hediye dağıtımı yapmıştı.

Listelemede yeni eklenecek kripto para olarak BTT (Bittorrent)’in duyurulması kullanıcılar tarafından olumlu karşılandı. Narkasa.com’un BTT listelemesi BTT/USDT ve BTT/TRY işlem çiftleri alternatifiyle açılıp, 12.04.2021 tarihi Türkiye saati ile 00:00’da BTT yatırma çekme işlemleri ve aynı gün saat 21:00’de BTT market işlemleri başlayacak.

Bittorrent (BTT) Nedir?

TRON Ağı üzerinde oluşturulmuş bir token olarak BitTorrent protokolü ile eş zamanlı çalışmak üzere planlanmıştır. Internetin ilk merkezi olmayan ağlarından olan BitTorrent, verisel olarak büyük dosyaların internet üzerinden aktarılması için kullanılan P2P protokolüdür. BTT’nin teknik dokümanına göre projenin ilk amacı veri paylaşım sürelerini kısaltmak ve daha yararlı hale getirmektir. Belgeler, videolar, oyunlar ve benzeri dökümanların aktarılmasını sağlamaktadır.

Narkasa’da BTT alıp satmak ve Referans Sistemi ile işlemlerden kazanç sağlamak için www.narkasa.com adresini ziyaret edebilirsiniz.