nam-salan-analist-uyardi:-bu-altcoin-shitcoin!-bitcoin’lerinizi-caliyorlar-–-mahsup.net

Nam Salan Analist Uyardı: Bu Altcoin Shitcoin! Bitcoin’lerinizi Çalıyorlar – Mahsup.net

Kripto para birimlerine olan ilgisiyle tanınan ve nokta atışı Litecoin ve Bitcoin tahminleriyle nam salan Max Keiser, Dogecoin (DOGE) rallisini sert sözlerle eleştirdi. Ünlü Bitcoin savunucusu aldatmaca olduğuna inandığı altcoin’leri her zaman eleştirdi. Yeni açıklamalarında Max Keiser, Elon Musk’la ilgili kritik iddialar da paylaşıyor. Analiste göre, shitcoin’ler Bitcoin ve işlevsel kripto paralara zarar veriyor.

Max Keiser, altcoin projesi Dogecoin’in rallisini sert sözlerle eleştirdi: Shitcoin!

Elon Musk’un sevgili Dogecoin, kısa süre önce Binance’de tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0,44 dolara ulaştı. Kripto para CoinMarketCap’te yedinci sıraya ve piyasa değerinde 40,2 milyar dolara ulaştı. Altcoin projesi tek günde yüzde 150’den fazla yükseldi ve DOGE fiyatı, hafta boyunca yüzde 420 oranında arttı. DOGE, Elon Musk’un kripto para hakkındaki son tweetinden sonra yüzde 100’den fazla yükseldi.

Ethereum’un merkezi bir aldatmaca olduğuna inanan ve bazı altcoin projelerini de oldukça eleştiren Max Keiser, bugün DOGE rallisi hakkında yorum yapmak için Twitter’ı kullandı. Max Keiser, DOGE gibi dramatik değer kazançlarının piyasadaki reel kripto para projelerini olumsuz etkilediğini belirtti. Ayrıca analiste göre, bu hareketler bilinçli bir şekilde yapılıyor. Max Keiser, DOGE rallisinin Bitcoin’e karşı sahip olabilecekleri gerçek rekabet avantajlarıyla ilgili olarak ana akım altcoin’ler “XRP, ADA, ETH, BCH, BSV, BNP ve DOT” hakkındaki gelişmeleri yok ettiğine inanıyor. Max Keiser’e göre, bunların var olmalarının tek nedeni “Bitcoin’inizi çalmaktır.”

Max Keiser Elon Musk’u suçladı ve insanları uyardı: Bitcoin’lerinizi çalıyorlar!

Ayrıca Bitcoin savunucusu isim vererek Elon Musk’u suçladı ve kripto para piyasasındaki insanları uyardı: Bitcoin’lerinizi çalıyorlar! Lider kripto para birimi Bitcoin, yazım sırasında yüzde 1,5 oranında artışla 62.350 dolar seviyesinden işlem görüyor. Kripto paraların amiral gemisi şu anda 1,1 trilyon dolarlık bir piyasa değerine sahip. Bitcoin yazım sırasında piyasa değeriyle 79,2 milyar dolarlık bir son 24 saatlik işlem hacmini yönetiyor.

Nam Salan Analist Uyardı: Bu Altcoin Shitcoin! Bitcoin’lerinizi Çalıyorlar – Mahsup.net yazısı ilk önce Mahsup üzerinde ortaya çıktı.