milyarder-yatirimci-tim-draper-ve-sirketinden-bu-altcoin-projesine-dayanak-–-mahsup.net

Milyarder Yatırımcı Tim Draper ve Şirketinden Bu Altcoin Projesine Dayanak – Mahsup.net

Draper Goren Holm açıklamasına göre, geliştiriciler artık merkezi olmayan uygulamalarını Tezos protokolünün üzerine inşa etmek için ihtiyaç duydukları kaynaklara sahip olabilecekler. Bu açıklamanın ardından altcoin fiyatında hafif bir ivme gözlemlendi.

Tezos, önemli yerden destek aldı

Draper Groen Holm, Tezos ekosistemini 25 milyon dolarlık girişim fonuna eklediğini açıkladı. Los Angeles merkezli yatırım şirketi, bu ağda inşa edilen en önemli projelerden bazılarını hızlandıracağını açıkladı. Draper Goren Holm’ün ortaklarından olan Tim Draper’a göre Tezos protokolü, yönetişim protokolü ve ölçeklendirme ilkeleri nedeniyle yeni nesil kripto benimsemesini tanımlamak için gereken her şeye sahip:

“Tezos, proof-of-stake kullandıkları için akıllı sözleşmeler ve düşük enerji kullanımı için lider platformdur. Tezos blockchain’indeki projeleri finanse etmekten heyecan duyuyoruz ve ileride umut verici bir geleceği olduğuna inanıyoruz. Akıllı sözleşme standardı olacağına inanıyoruz.”

Draper Goren Holm, Tezos desteğini ilk defa dile getirmiyor. Geçen yıl, ilk Tezos stablecoin’i olan Tezos Stable Technologies’i oluşturmakla sorumlu olan ekibi desteklemişti.

Ayrıca kripto para birimi endüstrisinde Tezos tabanlı NFT pazaryeri Kalamint’e yatırım yapan ilk şirketlerden biriydi.

Tezos Vakfı Konseyi başkanı Hubertus Thonhauser, Draper Goren Holm’ün blockchain girişiminin son birkaç yılda gördüğü büyümeye önemli ölçüde katkıda bulunduğunu söyledi.

Milyarder isimden gelen en son onay, “projeleri teşvik etme” ve Tezos ağının faydasını artırma konusunda önemli bir etkiye sahip olacaktır.

Popüler altcoin Tezos’un (XTZ) fiyatında artış gözlemlendi

Duyurunun kamuoyuna açıklanmasının ardından meraklıların XTZ’ye yönelmesiyle Draper Goren Holm’ün onayı iyi karşılanmış görünüyor. CrytptoBriefing yazatı Ali Martinez’in yorumuna göre bir ay süren konsolidasyonun ardından kripto para birimi 4 saatlik grafiğinde simetrik bir üçgen çıkarmayı başardı. 4.55 dolarlık direnç bariyerini aşarak ).5’ten fazla yükseliş gösterdi.

Kaynak: CryptoBriefing / Ali Martinez

Altcoin projesi, yazım sırasında 5.30 dolardan el değiştiriyor.

Milyarder Yatırımcı Tim Draper ve Şirketinden Bu Altcoin Projesine Dayanak – Mahsup.net yazısı ilk önce Mahsup üzerinde ortaya çıktı.

Leave a Comment

Your email address will not be published.