mike-novogratz-xrp,-doge-ve-bsv-ozelinde-piyasayi-degerlendirdi

Mike Novogratz XRP, DOGE ve BSV Özelinde Piyasayı Değerlendirdi

Kripto para sektörünün tanınmış ismi Mike Novogratz, piyasadaki yükseliş ivmesini değerlendirirken XRP, Dogecoin ve BSV özelinde açıklamalarda bulundu. Kripto para tabanlı varlık yönetimi şirketi Galaxy Digital’in kurucusu ve CEO’su olan Mike Novogratz, Ripple (XRP), Dogecoin (DOGE) ve Bitcoin Satoshi Vision’un (BSV) inanılmaz performansı hakkında görüşlerini bildirdi.

Mike Novogratz’a Göre Piyasa Aşırı Doymuş Durumda

Milyarder isim Novogratz, mevcut kripto para piyasası hakkında şunları aktardı: “Kripto para piyasasının aşırı doymuş durumda olduğunu XRP, DOGE ve BSV’nin performansına bakarak görebilirsiniz.”

Başarılı iş insanına göre, Coinbase IPO’su kripto para piyasasını oldukça heyecanlandırdı. Bu heyecan lider kripto para birimi Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) başta olmak üzere birçok kripto paranın yükselişine yansıdı. Mike Novogratz, Coinbase özelindeki yorumunda şunları kaydetti: “Geriye dönüp baktığınızda bu kaçınılmazdı. Coinbase’in Nasdaq’ta halka arz olması piyasaları çok heyecanlandırdı. BSV, XRP ve DOGE performanslarıyla göz kamaştırdı. Bu üç kripto para, piyasanın tek yöne gittiğinin bir kanıtıydı. Kripto dünyasına katılan yeni kurumlarla birlikte orta vadede iyi şeyler olacak.”

Başarılı girişimci Mike Novogratz, kripto para piyasası için orta vade beklentilerini paylaştı. Milyarder isim, kripto para piyasasının şu dönemlerde aşırı heyecanlı olduğunu kaydetti. Novogratz; kurumsal yatırımcıların kripto dünyasına dahil olmasını, finansal ekosistemi dengelemek adına önemli bir adım olarak görüyor. Galaxy Digital CEO’su, bu bağlamda kripto para sektörünü doğru yolda ilerleyen olumlu bir çerçevede değerlendirdi.

BSV, XRP ve DOGE’nin İnanılmaz Fiyat Performansı

Bununla birlikte Novogratz’ın bahsettiği kripto paraları inceleyecek olursak; BSV 16 Nisan tarihinde 491 dolar ile tüm zamanların en yüksek seviyesini gördü. XRP, Ripple ile SEC arasındaki dava devam ederken son 52 haftanın en yüksek seviyesi olan 1.96 dolara sıçradı. Dogecoin birçok altcoini süpürürken 0.4377 dolar ile yeni bir ATH’ye imza attı. Ayrıca Dogecoin, piyasa değeri sıralamasında 5. sıraya kadar yükselerek önceki pump-dump fiyat hareketlerinden farklı bir performans ortaya koydu.