meltem-demirors-dogecoin-rallisini-yorumladi:-cilginlik-yeni-basliyor!-–-mahsup.net

Meltem Demirörs Dogecoin Rallisini Yorumladı: Çılgınlık Yeni Başlıyor! – Mahsup.net

CoinShares baş strateji sorumlusu (CSO’su) Meltem Demirörs, popüler altcoin Dogecoin (DOGE)’in rallisini ve piyasaya etkisini yorumluyor. Meltem Demirörs Dogecoin’in son patlamasının kripto çılgınlığının yeni başladığının bir işareti olduğunu söylüyor.

Meltem Demirörs, popüler altcoin Dogecoin’in rallisini yorumluyor: Nedeni bu!

Meltem Demirörs, yeni bir uzun tweet’te, sadece bir hafta içinde @0’ün üzerinde artış sağlayan Dogecoin’in yükselişinin nedenlerini analiz etti. Meltem Demirörs, altcoin projesinin yeniden dirilişini WallStreetBets (WSB) grubuna ve grubun üyelerinin yaptığı hamlelere ve açıklamalara bağlıyor. Meltem Demirörs konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Çarşamba günü, COIN (Coinbase) listelemesinden önce WSB moderatörleri, üç kripto para birimi “Bitcoin, Ethereum ve… Siz tahmin ettiniz… DOGE”ye yoğunlaştı. Tahmin edebileceğiniz gibi, WSB topluluğu çılgına döndü… 24 saat geçmeden, modlar bu kararı tersine çevirdi ve forumdaki tüm kripto para sohbetlerini süresiz olarak yasaklayacaklarını açıkladı. Bazı haberlere göre, yasak, WSB modlarının baskıya boyun eğdiğini iddia eden bir Bloomberg Business makalesine bir cevaptı. Şimdi, r/wsb’nin iyi insanları hakkında bir şey öğrendiysek, onlara ne yapacaklarının söylenmesinden hoşlanmazlar. Öyleyse bu bir intikam pompası mı?

Meltem Demirörs: DOGE’nin SPY’den daha büyük bir 24 saatlik işlem hacmi var

Meltem Demirörs, yukarıdaki olaylar zincirinin tam olarak DOGE’nin şaşırtıcı yükselişine neden olup olmadığını kesin olarak bilmiyor. Ancak Meltem Demirörs, S&P 500 endeksinin performansı izlemeyi amaçlayan bir ETF olan SPY’den daha büyük bir 24 saatlik işlem hacmiyle karşı karşıya olduğuna işaret ediyor. Meltem Demirörs konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Tek bildiğim şudur: En çok tutulan ve işlem gören ETF olan SPY, dünkü oturumda yaklaşık 25 milyar dolarlık işlem gördü. Popüler kripto para DOGE (üzgünüm Dentacoin), kısa süre önce yaklaşık 70 milyar dolarlık işlem yaptı. Beyninizi bunun etrafına sarın. CRAZY TOWN.

CoinShares CSO’su: Şu anda kesinlikle süper ilginç bir pazar döngüsündeyiz

CoinShares CSO’su Meltem Demirörs, 160.000 takipçisine, kripto paranın son pompasının, Github’daki en son geliştirmesinin iki ay önce sunulduğu için, Dogecoin’in sahip olduğu herhangi bir temel özellik ile ilgisi olmadığını söyledi. Meltem Demirörs konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

GitHub’daki DOGE deposuna bakın… Bazen işler beklentilere meydan okur. Şu anda kesinlikle süper ilginç bir pazar döngüsündeyiz. Trend senin arkadaşın. Galaksi beyin IQ’nuzu bir kenara koyun. Gittiğimiz yerde yararlı değil.

Kaynak: Meltem Demirörs/Github

Meltem Demirörs: DOGE’nin vahşi rallisi kripto çılgınlığının sadece yüzeye çıktığının bir işareti!

Meltem Demirörs, açıklamalarını sonlandırırken DOGE’nin vahşi rallisinin kripto çılgınlığının sadece yüzeye çıktığının bir işareti olduğunu iddia ediyor. Meltem Demirörs konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

İnsanlar konuştu ve insanlar DOGE’yi istiyor. Bu kripto paraların gücü piyasaları hareket ettiriyor. Onu görmeyi kesinlikle seviyorsun. İnsanların beynini kıracak ve biz daha yeni başlıyoruz.

Yazma sırasında DOGE fiyatı, son 24 saatte 0 oranında artışla 0,38 dolar seviyesinden işlem görüyor. Altcoin projesi son 7 gün içinde ise yüzde 430 oranında artış yaşadı.

Meltem Demirörs Dogecoin Rallisini Yorumladı: Çılgınlık Yeni Başlıyor! – Mahsup.net yazısı ilk önce Mahsup üzerinde ortaya çıktı.