mana-coin-fiyat-tahmini:-metaverse-varligi-yeniden-2,50-dolari-zorlayacak-mi?

Mana coin fiyat tahmini: Metaverse varlığı yeniden 2,50 doları zorlayacak mı?

Kripto Para Haber – MANA coin fyat, geçen hafta düştükten sonra son destek seviyesine iten aralığa bağlı bir hareket gösterdi. Şimdi, aynı seviyeler en son üç ay önce görüldüğü için bir geri dönüş bekleniyor.

Son günlerde Metaverse coini, suskunluğunu bozmadı. Özellikle 1 aylık grafiğe baktığımızda düşüş yaşadığını görebiliyoruz. Mart ayında 2,80 doları gördükten sonra MANA coin fiyat düşüşe geri döndü.

Huobi

Mana coin fiyat tahmini

Günlük grafikte MANA fiyatı, Ocak ayında en son görülen seviye olan 2,04$’a doğru geriledi. Bu, fiyatın anında geri dönüş aradığı yerden güvenilir destek sağlar. Ardışık iki ‘Doji’ şamdanının oluşumu, boğaları fiyatta hızlı bir toparlanma için umutlu kılıyor. İlk yukarı yönlü engel, 2,35 dolarlık yatay direnç seviyesinde bulunuyor.

Uzatılmış bir satın alma, 200 günlük EMA (Üssel Hareketli Ortalama) yakınlarındaki bir sonraki yukarı yönlü hedefi 2.52 dolardan karşılayabilir. Ayrıca, belirtilen seviyenin üzerinde bir kabul, psikolojik 3$ seviyesini yeniden yakalamanın yolunu açacaktır.

MANA coin fiyat tahmini için işler olumlu görünebilir. Ancak bununla birlikte, yükseliş hissiyatındaki bir değişiklik, tokendeki satış modunu açabilir. Bu senaryoda, 2 doların altına bir kırılma, en son Ocak sonunda 1.80 dolardan görülen en düşük seviyelere yeni bir satış turunu tetikleyecektir.

locker

Teknik göstergeler

  • MACD: Hareketli ortalama yakınsama ayrışması, azalan düşüş hissi ile orta çizginin altında seyrediyor.
  • RSI: Günlük göreli güç endeksi aşırı satım bölgesinin yakınında dalgalanıyor. Göstergedeki herhangi bir artış, fiyattaki yükseliş görünümünü destekleyecektir.
  • İşlem hacmi: Kripto para biriminin 24 saatlik işlem hacmi ) kayıpla 227.178.548$’da bulunuyor.

Mana kaç dolar?

Haberi yaptığımız esnada MANA/USD paritesi 2,20 dolar seviyelerinden alıcı buluyor. Son 24 saat içinde en düşük 2,09 doları görürken en yüksek seviyesi 2,21 dolar oldu.

coingape


Binance komisyon indirimlerini ’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan, Twitter hesabımızdan ve YouTube kanalımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.