litecoin,-chiliz-ve-polkadot-fiyat-analizi:-ltc,-chz-ve-dot’ta-onemli-seviyeler

Litecoin, Chiliz ve Polkadot Fiyat Analizi: LTC, CHZ ve DOT’ta Önemli Seviyeler

Litecoin (LTC), Paypal’ın LTC ödemelerini aktifleştirmesinin ardından ’lik bir artışla 244 dolar seviyelerine kadar tırmandı. Chiliz (CHZ), serbest düşüşe devam ederken kritik destek seviyesinden geri dönmeyi başardı. Polkadot (DOT), fiyat düzeltmesi evresinde 40 doların üzerinde işlem görüyor.

Litecoin (LTC)

Litecoin, Paypal haberinin öncesinde 200 dolar seviyelerinde yatay seyredine devam ederken duyurunun ardından yukarı yönlü kırılma kaydetti. Kısa süre içerisinde ’nin üzerinde artan LTC fiyatı 244 dolar seviyelerini gördü.

4 saatlik grafik verilerine göre Litecoin’de sular bir miktar durulmuş gözüküyor. RSI 48 seviyesiyle nötr bölgeye yakın seyrediyor. LTC yükselişin ardından tüm kripto para piyasasının günlük düşüş trendini takip ederek son 24 saatte %5 değer kaybetti. Ancak LTC fiyatı toparlanma evresine girdi. Piyasa değeri sıralamasında 9. sıraya sahip olan LTC haberimizin hazırlandığı sırada 224 dolar seviyelerinden işlem görüyor.

Chiliz (CHZ)

Chiliz (CHZ) kelimenin tam anlamıyla direkten döndü. CHZ kritik destek seviyesi olan 0.36 dolara kadar geriledi. Ancak CHZ boğaları fiyatın bu kritik seviyenin altına düşmesine izin vermedi. CHZ 0.36 dolar bölgesinde tutunamazsa 0.29 dolara kadar düşebilir. Bu da bir sonraki düşüş senaryosunu dip noktaya götürür. Öte yandan CHZ için önemli direnç seviyesi 0.56 dolar olarak değerlendiriliyor. CHZ 0.56 dolar seviyesine tırmanıp bu güçlü direnç noktasını kırabilirse, rekor seviye olan 0.94 dolar senaryosunu konuşuyor olabiliriz. CHZ piyasasında para girişlerinin azalması CHZ’yi felaket senaryosuna götürebilir. Chiliz, haberimizin hazırlandığı sırada 0.41 dolar seviyelerinden işlem görüyor.

Polkadot (DOT)

Polkadot (DOT) 3 nisan tarihinde 46.8 dolar ile tüm zamanların en yüksek seviyesini gördü. Ardından bir fiyat düzeltme seansına başlayan DOT 40.14 dolara kadar geriledi. Bu zamana kadar sağlıklı bir düzeltme kaydeden DOT haberimizin hazırlandığı sırada 40 dolar seviyesinin üzerinde tutunmaya çalışıyor. DOT, yeni bir zirve hedefiyle kısa vadeli bir dip oluşturmaya çalışıyor olabilir.