kucoin’den-1.5-milyon-tl-odullu-buyuk-etkinlik

KuCoin’den 1.5 milyon TL ödüllü büyük etkinlik

KuCoin sponsorluğunda

KuCoin, Ramazan ayına girerken daha çok kripto para yatırımcısının KuCoin’in güvenilir hizmet ve sağlam altyapısından faydalanması için yeni bir kampanya başlattı.

01 Nisan 2022 saat 12:00 – 14 Nisan 2022 saat 23:59 tarihleri arasında KuCoin’e yeni kayıt olan ve toplam 15 USDT değerinde yatırma işlemi gerçekleştiren Türk kullanıcılar 10 dolar değerinde ödül kazanıyor!

Belirtilen tarihler arasında kayıt olup, kimlik doğrulama sürecini tamamladıktan sonra 14 Nisan 23:59’a kadar 15 dolar değerinde yatırma işlemi gerçekleştiren ilk 10.000 Türk kullanıcı 10 dolar değerinde ödül kazanacak. Evet herhangi bir bonus ya da kupon değil, doğrudan çekilebilir 10 dolar değerinde ödül.

KuCoin’e kaydolarak 10 dolar değerinde çekilebilir ödülü almak için tıklayın.

Yeni kullanıcılar için ödül kampanyası kuralları:

  • Kampanyaya katılabilmek için kullanıcıların kampanya tarihleri içinde (01 Nisan 2022 saat 12:00 – 14 Nisan 2022 saat 23:59) KuCoin hesabı oluşturmaları gerekmektedir.
  • Kampanya katılım adımlarını tamamlayan ilk 10.000 Türk kullanıcının her biri USDT (150 TL= 10 USDT) şeklinde olmak üzere 150 TL almaya hak kazanacaktır.
  • Kullanıcıların 10 dolar değerindeki ödüllerini alabilmesi için kampanya tarihleri içerisinde üye olduktan sonra kimlik doğrulama adımını tamamları ve 15 USDT veya üzerinde yatırma işlemi gerçekleştirmeleri gerekmektedir.
  • Kimlik doğrulama adımını ve yatırma işlemini kampanya tarihleri içinde gerçekleştirmemiş kullanıcılar kampanyadan istifade edemez.
  • Kampanya ilk 10.000 kişi ile sınırlıdır.
  • Ödüller kampanya bitiminden sonraki 14 iş günü içerisinde kullanıcıların borsa hesaplarına yatırılacaktır.
  • Tüm ödüller kazananların KuCoin hesabına USDT şeklinde dağıtılacak ve para birimi değeri etkinliğin son gününde ödül dağıtım oranına göre hesaplanacaktır.
  • KuCoin, kampanya kurallarını ihlal eden veya etik olmayan davranışta bulunan kullanıcıların kampanyaya katılım hakkını sonlandırabilir.
  • KuCoin, kara para aklama işlemleri veya hesapların yasa dışı toplu kaydı, sahte hesap oluşturma veya piyasa manipülasyonu gibi anormal kullanıcı katılımını diskalifiye etme hakkına sahiptir.

KuCoin

Teknoloji odaklı ürünler

Dünyanın dört bir yanındaki herkese hizmet sağlamak için trendlere uygun teknolojilerden yararlanıyoruz ve daha fazla insanın blok zincirinin mucizesine erişmesine imkan sağlıyoruz.

Herkese hitap eden bir topluluk

Tüm dünyanın kripto varlık platformu olarak herkesin yakından inceleyebileceği ve tüm fikirlere açıkça izin verebileceği bir topluluk geliştirmeyi amaçlıyoruz.

KCS – KuCoin ekosisteminin kilidini açan anahtar

KuCoin Token (KCS) etrafında tüm KuCoin topluluğu üyeleri tarafından inşa edilen, merkeziyetsiz bir dünyaya adım atacağınız, rehber bir ekosistem geliştiriyoruz.

Sorumluluk reddi beyanı: Bu yazı, sponsorlu bir tanıtım yazısıdır ve yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Uzmancoin’in bu sayfadaki ürün veya hizmetle bir ilişkisi yoktur. Uzmancoin, bu sayfadaki ürün veya hizmetten doğabilecek riskler karşısında sorumlu tutulamaz.

The post KuCoin’den 1.5 milyon TL ödüllü büyük etkinlik appeared first on Bitcoin haberleri – Uzmancoin – Kripto para ve Blockchain.