kripto-para-analisti,-populer-altcoin’ler-adina-takip-edilmesi-gereken-kritik-fiyat-seviyelerini-degerlendirdi!

Kripto Para Analisti, Popüler Altcoin’ler Adına Takip Edilmesi Gereken Kritik Fiyat Seviyelerini Değerlendirdi!

Kripto para analisti Michaël van de Poppe, Algorand (ALGO), The Sandbox (SAND), Chainlink (LINK), Curve DAO token (CRV) ve Swipe’taki (SXP) güncel teknik görünümü değerlendirdi.

Algorand (ALGO) ve The Sandbox (SAND)

Yeni Youtube yayınında kripto para analisti, Algorand’ın kritik direnç seviyelerine dikkat çekti. ALGO‘nun 1,75 dolar direncini aşması durumunda 0 ile 5’lik değer artışları kaydedebileceğini ifade eden analist, kripto varlığın bir sonraki karşılaşabileceği direnç seviyelerinin 2,10-2,25 dolar fiyat aralığı olduğunu belirtti.

Analist, son dönemlerde oldukça yüksek bir fiyat performansı sergileyen SAND için ise takip edilmesi gereken destek seviyelerini paylaştı. Kritik destek seviyelerine dikkat çeken analist, 5,10 dolar destek seviyesinin kaybedilmesi durumunda SAND’ın ilk önce 3,95 dolar fiyat seviyelerine, ardından piyasadaki düşüş eğiliminin devam etmesi durumunda ise 3 dolar fiyat seviyelerine kadar gerileyebileceğini söyledi.

Piyasa Yeniden Artışa Geçti! İşte Bu Hafta Takip Edilmesi Gereken 5 Kripto Para Birimi

Piyasa Yeniden Artışa Geçti! İşte Bu Hafta Takip Edilmesi Gereken 5 Kripto Para Birimi

Curve DAO Token (CRV), Chainlink (LINK) ve Swipe (SXP)

CRV adına potansiyel giriş seviyelerine dikkat çeken kripto para analisti van de Poppe, 4,50 dolar fiyat seviyelerinin önemli destek seviyesi olduğunu ifade ederken takip edilmesi gereken direnç seviyelerinin de kısa vadede 6 dolar ile 6,10 dolar fiyat aralığı olduğunu belirtti. Analist, piyasanın yukarı yönlü bir ivme kazanması durumunda ise CRV‘nin 8 dolar fiyat seviyelerini hedefleyebileceğini, ardından ise 10 dolar fiyat seviyelerini test edebileceğini ifade etti.

Analist, LINK için de potansiyel olarak pozisyon alınabilecek fiyat seviyelerine dikkat çekti. Chainlink adına 16,71 dolar fiyat seviyelerinin bir fırsat yaratabileceğini belirten analist, LINK‘in güçlü destek seviyesinin ise 13,86 dolar, kısa vadede aşılması gereken direnç seviyelerinin ise ilk önce 23,50 dolar, sonrasında ise 35 dolar fiyat bandı olduğunu söyledi.

Swipe’taki güncel teknik görünümü değerlendiren analist, aşılması gereken kritik direnç seviyesinin 2,20 dolar olduğunu dile getirdi. Piyasadaki düşüş eğiliminin devam etmesi durumunda ise analist, SXP adına takip edilmesi gereken fiyat aralığı olarak 1,70 dolar destek seviyesine dikkat çekti.

Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatiliteye sahip olmaları dolayısıyla risk taşıdıklarını bilmeli ve işlemlerini kendi araştırmaları doğrultusunda gerçekleştirmelidir.