kripto-arastirma-platformu-lytera-yayin-hayatina-basliyor!

Kripto araştırma platformu Lytera yayın hayatına başlıyor!

Türkiye kripto ekosisteminde parlak zihinlere ilham olmayı hedefleyen ve yol gösterici olmak isteyen Lytera, 8 Nisan Cuma (bugün) itibariyle yayın hayatına başlıyor.

Kripto para konusunda katma değerli bilgi seviyesini artırmayı hedefleyen, derinlemesine analizlerle Türkiye kripto ekosistemini daha ileriye götürmek isteyen Lytera kurucu ekibinde Baki Er, Doruk İşmen, Baran Yıldırım, Celil Öztürk ve Hakan Yalçınsoy gibi yerli ekosistemin önemli isimleri yer alıyor.

Türkiye kripto ekosisteminin önde gelen isimlerinden olan kurucu ekip, aynı zamanda ITU Blockchain’den hackathon birincilerini ve kripto sektörünün genç yıldızlarını da bünyelerine katarak yerel ekosistemdeki çok büyük bir açığı kapatmayı hedeflediklerini belirtiyor. Yurt dışında pek çok örneği bulunan Messari, Delphi Digital, The Block Research vb. şirketlerin ardından; yerel ekosistemdeki deneyimli isimler ve genç yetenekler, Lytera’da güçlerini birleştirerek yarışa katılmayı hedefliyor. Lytera, uzman kişiler tarafından yapılan spekülasyondan uzak araştırmalarla; Türkiye’yi bir ilke hazırlamayı, araştırmacı ve öğrenmeye istekli gençlerle birlikte kripto ekosistemine katma değerli ve sürdürülebilir fayda sağlamayı hedeflediklerini de belirtiyor.

İlk 3 aylık süreç için bütün üyelerine Lytera Pro üyeliği hediye eden ekip, 3. ayın sonunda ise ücretli abonelik dönemine geçecek. Böylece sadece katma değerli bilgiye önem veren kişilerin raporlara erişebileceğini açıklayan Lytera ekibi, aynı zamanda yatırım fonlarına ve şirketlere de kurumsal hizmetler verecek. Due diligence, ekosistem araştırması, teknoloji takibi vb. konularda hizmet sağlanacağı ve bu hizmetlerin ilk aşamada sadece kısıtlı kurumlarla sınırlanacağı belirtiliyor.

Lytera Websitesi
Twitter
Linkedin

The post Kripto araştırma platformu Lytera yayın hayatına başlıyor! appeared first on Bitcoin haberleri – Uzmancoin – Kripto para ve Blockchain.