joe:-bu-3-altcoin-30-gun-icinde-yuzde-1000-artacak!-tipki-shiba-inu-(shib)-gibi-yukselebilir!

Joe: Bu 3 Altcoin 30 Gün İçinde Yüzde 1000 Artacak! Tıpkı Shiba Inu (SHIB) Gibi Yükselebilir!

Piyasa değeri düşük ve henüz az bilinen kripto paralar yatırımcılara ciddi yatırım fırsatları sunuyor. Erken dönemde yapılan Shiba Inu (SHIB) yatırımları kripto para meraklılarına 00’den fazla kazanç getirmişti. Tanınmış kripto para analisti Joe Parys tıpkı Shiba Inu (SHIB) gibi yükselebilecek 3 altcoin fırsatını takipçileriyle paylaştı.

Weyu (WEYU)

Listenin başında son 2 haftada 00’e yakın yükselen Weyu (WEYU) geliyor. NFT konusunda iddialı olan proje “NFT devrimi WEYU ile başlar” sloganını fazlasıyla kullanıyor. Kullanıcı deneyimi iyileştirmek ve çok zincirli yapısıyla daha fazla NFT meraklısına ulaşmak isteyen proje bir dizi ürün ve hizmet sunuyor.

Metaverse ve NFT meraklıları bu projeyi zevkle araştırabilir. Ünlü analist hali hazırda devam eden NFT ve Metaverse çılgınlığının bu projeyi beslemeye devam edeceğini düşünüyor. Kısa süre içinde yeni rekorlar kırmasını bekliyor. WEYU şimdilik sadece 37 milyon dolar piyasa değerine sahip ve 0,06 dolardan alıcı buluyor.

HEX (HEX)

Bu altcoin başka analistler tarafından da yakın zamanda paylaşılmıştı. Gem coinleri araştırırken reklam bütçelerini nasıl ölçebileceğinizden bahsetmiştik. Bu tarz duyurular analistler tarafından genellikle reklam odaklı yapılıyor. HEX (HEX) reklama bu kadar para harcaya biliyorsa en azından kısa süreli birkaç ralli yapabilir.

Gerçek hayatta “Mevduat Sertifikaları” sık kullanılıyor. Bu proje de bunu dijitalleştirmeyi ve blockchain tabanlı olarak sunmayı hedefliyor. HEX sayesinde stake geliri de elde edebiliyorsunuz. Kabaca 48 milyon dolar piyasa değeri olan projenin 0,28 dolardan alıcı bulmaya devam ettiğini görüyoruz. Fiyat Eylül ayında 0,48 ile ATH yapmıştı.

PulsePad (PLSPAD)

Listenin sonuncusu PulsePad (PLSPAD) yeni projelere yatırım yapılmasını kolaylaştırmak istiyor. Pulse ile ilgili yeni projeler için bir dizi kuluçka programı hedefliyor.

“PulseChain bazı özellikleriyle ön plana çıkıyor. Ethereum (ETH)’dan daha verimli bir alternatif olabilir, özellikle doğrulayıcı tabanlı fikir birliği, ultra verimli sanal makine ve ücret tabanlı yakma çözümü onu çok daha iyi hale getiriyor”.

Joe Parys projenin BSCPad, TronPad, ETHPad ve GameZone’un arkasındaki ekip tarafından desteklendiğini iddia ediyor.

Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.