inter-fan-token’dan-dikkat-cekici-performans:-yuzde-40’in-uzerinde-yukselis-ath-getirdi

INTER Fan Token’dan Dikkat Çekici Performans: Yüzde 40’ın Üzerinde Yükseliş ATH Getirdi

İtalya Serie A ekiplerinden Inter Milan takımının fan token’ı INTER, gün içerisinde @’ın üzerinde artış kaydederek dikkat çekti. INTER, gün içerisinde kaydettiği ralli ile birlikte 14.09 dolara dokunarak tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı.

INTER’den Rekor

Inter Milan Fan Token, 14 dolar ile yeni bir ATH kaydetti. INTER, bugün Paribu borsasına listelenerek işleme açılmıştı. Popüler fan token, geçtiğimiz dönemde Galatasaray fan token ile birlikte FTX borsasına dahil edilmişti. İtalya Serie A’nın son şampiyonu INTER, 10 Eylül’de fan token lansmanını gerçekleştirmişti. FTO fiyatı 2 euro olarak belirlenen INTER, listelenmesinin akabinde 8-9 dolar bandına kısa sürede tırmanmıştı.

Paribu listelenmesi, INTER fan token’da gerçekleşen son gelişmelerdendir. Popüler kripto para borsası, INTER listelemesi ile Binance’in öncüsü olduğu fan token operasyonlarını takip etti.

Socios ortaklarından Inter, fan token’lar ile kripto ekosistemine dahil oldu. Blockchain platformu Socios, dünyanın birçok yerinde en popüler kulüpler ile birlikte fan token çalışmaları ile tanınıyor.

Fan Token Popülaritesi Artıyor

Fan token‘lar ile birlikte spor organizasyonlarındaki taraftarlar kripto para ekosistemine katılma şansı elde ediyor. Bunun yanı sıra kulüp ile ilgili özel sürprizlerden yararlanma imkanına kavuşan taraftarlar bir yandan kulübe katkı sağlıyor.

Geçtiğimiz günlerde 1 milyar dolarlık BSC geliştirme fonu açıklayan Binance, fan token platformu ile bu alanda önemli bir adım attı. Binance Launchpad projesi olan LAZIO token, dün itibarıyla spot işleme açıldı. 1 dolar fiyattan önsatışı gerçekleşen LAZIO fan token dakikalar içerisinde 100 dolara kadar tırmandı. LAZIO ani yükselişin ardından 20 dolar seviyelerine geri çekildi.