iddialari-tutan-gizemli-analist:-bitcoin-ve-ethereum-bu-duzeylere-firlayacak!-–-mahsup.net

İddiaları Tutan Gizemli Analist: Bitcoin ve Ethereum Bu Düzeylere Fırlayacak! – Mahsup.net

Geçen hafta, Bitcoin fiyatı düştü ve fiyatlar 50.000 dolar seviyesine kadar sarktı. Bu durum, yatırımcıların dipten satın almaları için başka bir alan açtı. Yakın vadede, boğalar piyasayı yeni bir fiyat seviyesine taşımak için atakta görünüyor. Bu durum, son piyasa güncellemesinde Bitcoin’in önemli bir kırılmanın eşiğinde olduğunu vurgulayan analist Filbfilb tarafından da ele alındı.

BTC/USD fiyat grafiği – Kaynak: TradingView

Filbfilb: Bitcoin fiyatı güçlü bir kopuşun eşiğinde

Coinbase’in bu ayın 14’ünde halka açılacağını duyurmasının ardından, satış baskısı Bitcoin‘i yükselişinden önce aşağı doğru düzeltmeye zorlayabilir. Filbfilb konuya yönelik şunları söyledi:

Hareketli bir haftanın ortasında hafta sonu, iyimser olmamak zor. Bu kadar vahşice ayrılacağımızı düşünmüyorum, ancak güçlü bir kopuşun eşiğinde olduğumuzu düşünüyorum.

Bitcoin ilk kez 20.000 dolara ulaştığında, bunu yeni seviyelere doğru bir sıçrama izledi. Bu model, Bitcoin sonunda 50.000 doları parçalayana kadar haftalarca devam etti. Aynı modelin analiste göre, Bitcoin ile 60.000 dolarda kendini tekrar edebileceğini not etmek çok önemli. Filbfilb konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Birkaç hafta önce, bu benzer fiyat hareketini/piyasa yapısını, şiddetli bir kırılmadan önce yaklaşık 50 bin dolara düzeltilmiş olan BTC’de, 20 bin dolar seviyesinde görülene benzer şekilde paylaştım.

Usta analist: Bitcoin ilk önce 70.000 dolara sonra 95.000 dolara çıkacak

Uzun vadede analist, ayı piyasası zayıfladığında, fiyatın en az 70.000 dolara çıkabileceğini tahmin ediyor. Bu seviye analiste göre, Bitcoin’i daha sonra 95.000 dolara gönderebilir. Analiste göre, bu fiyat seviyesinin yıl sonuna kadar devam edip etmeyeceği tamamen piyasa faaliyetlerine bağlı. Ancak analiste göre, Bitcoin’in daha yüksek seviyelerde kapanması için hala yer olduğunu unutmamalıyız. Filbfilb konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Uzun vadeli görüş, logaritmik kanalın üst çeyreğini test etmeye devam etmemizdir, bu da yinelenen fib uzantı kanalının bizi 70 ve 95 bin dolara götürdüğünü görecek.

Filbfilb: Ethereum’un ETH’si için önünüzdeki yol daha da umut verici

Bitcoin hala yana doğru hareket ederken, altcoin’ler zaten yeni zirvelere çıkmaya başladı ve analiste göre, Ethereum’un ETH’si için önünüzdeki yol daha da umut verici. Analist, ağ performansını artırmak için ayarlanan EIP yükseltmesinin fiyatları daha yükseğe gönderebileceğini belirtti. Filbfilb konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Ethereum, 1559 yükseltmesine doğru ilerliyor, bunun yanında ETH de klasik bir Livermore Spekülatif Şeması gibi görünen bir şeyi yayınlıyor. Bu da birikimin sonunun önümüzdeki birkaç ay içinde daha büyük bir yükselişe geçmeden önce geleceğini görecek.

Usta analist Filbfilb, Bitcoin fiyatı konusunda yaptığı tahminlerde 3.150 dolar, 6.500 dolar, 10.000 dolar ve 3.800 doları bildi. Eylül ayında bir grafik yayınlayan başarılı analist FilbFilb, Bitcoin‘in 2020 yılının 2. çeyreğine kadar görebileceği fiyatları sıraladı. Bazıları bu tahmini dikkate almadı hatta güldü. Ancak Bitcoin olumlu Çin haberlerinin arkasındaki geçici bir yardım rallisiyle 10.000 dolara yükseldiğinde, tahminlerin 0 doğru olduğu kanıtlandı ve daha sonra BTC 6.000 doların ortalarına düştü. Ayrıca usta analist, Aralık 2018’den aylar önce Bitcoin’in 3.150 dolarlık dip fiyatını da doğru bildi. Bunlar dışında usta analistin, başka başarılı BTC tahminleri de mevcut.

İddiaları Tutan Gizemli Analist: Bitcoin ve Ethereum Bu Düzeylere Fırlayacak! – Mahsup.net yazısı ilk önce Mahsup üzerinde ortaya çıktı.

Leave a Comment

Your email address will not be published.