iddialari-tutan-efsanevi-analist:-bitcoin-ve-7-altcoin-firlayarak-bu-duzeyleri-gorecek!-–-mahsup.net

İddiaları Tutan Efsanevi Analist: Bitcoin ve 7 Altcoin Fırlayarak Bu Düzeyleri Görecek! – Mahsup.net

Dünyaca ünlü efsanevi analist ve trader Michaël van de Poppe, bu boğa piyasası sona ermeden önce Bitcoin, Ethereum, Cardano ve bir avuç altcoin projesinin ne kadar yükselebileceğini açıklıyor.

Michaël van de Poppe: Bitcoin, Ethereum ve Cardano bu devasa seviyeleri görecek!

Michaël van de Poppe, yeni bir tweet’te 192.000 takipçisine, Bitcoin (BTC)’in boğa piyasasını 350.000 ila 450.000 dolar arasında bir fiyat etiketi ile bitirmesini beklediğini söylüyor. Analistin zirve hedefi, BTC’nin 58.000 dolarlık şu anki değerinden g0’in üzerinde bir yukarı yönlü potansiyeli temsil ediyor. Ethereum‘a (ETH) bakıldığında Michaël van de Poppe, bu patlama döngüsü sona ermeden önce 10.000 dolar ila 17.5000 dolar arasında yükselebileceğini söylüyor. 

Ethereum’un 2.034 dolardan işlem gördüğü göz önüne alındığında, analist ETH’nin yaklaşık u0 oranında artabileceğine inanıyor. Cardano’ya (ADA) gelince ünlü kripto stratejisti Michaël van de Poppe’nin Ethereum rakibi için fiyat hedefi 10 ila 20 dolar arasında değişiyor. Analist, altcoin projesinin mevcut 1,18 dolarlık fiyatından potansiyel olarak %1.600’e yakın yükselebileceğini söylüyor.

Michaël van de Poppe: Polkadot, Chainlink ve Zilliqa bu seviyelere gidiyor!

Usta analist, ayrıca akıllı sözleşme platformu Polkadot’ta (DOT) yükselişte görünüyor. Analist, DOT’un 250 ila 350 dolar arasında işlem göreceğini ve şu anki 43 dolarlık değerinden i0’dan fazla büyümeyi temsil ettiğini söylüyor. Chainlink (LINK) ayrıca Michaël van de Poppe’nin radarında yer alan başka bir kripto para. Michaël van de Poppe, merkezi olmayan oracle platformu için 250 ila 350 dolar arasında bir fiyat hedefi belirliyor.

Analist, Chainlink için boğa piyasası bitmeden önce yaklaşık %1.050 büyüme olasılığını öne sürüyor. Analistin listesinde sırada, 5 ila 7 dolar arasında bir fiyat hedefi verdiği Zilliqa (ZIL) var.  Michaël van de Poppe şu anki değeri 0.21 dolar olan Blockchain ölçeklenebilirlik platformunun %3.233’ün üzerinde yükselmesini bekliyor.

Michaël van de Poppe: Popüler altcoin Elrond ve DIA patlayacak!

Elrond (EGLD) Michaël van de Poppe’nin listesinde 500 ila 700 dolar arasında bir zirve hedefiyle yer alıyor. Michaël van de Poppe, Blockchain projesinin mevcut fiyatından 20’den fazla yükseleceğini öngörüyor. Analistin listesinde son olarak, Michaël van de Poppe’nin 50 ila 75 dolar arasında yükseleceğini belirttiği DIA var. Michaël van de Poppe, finansal bilgi platformu için maksimum %1.400’lük bir artış öngörüyor.

İşte ünlü analist Michael van de Poppe’nin başarılı tahminleri

Başarılı analist Michael van de Poppe,  2020 yılının ilk çeyreğindeki altcoin sezonunu doğru olarak tahmin etti. Ayrıca ünlü analist, Bitcoin’in geçtiğimiz dönemlerdeki düşüşlerini saatler öncesinden haber verdi. Bunların yanı sıra analist, geçtiğimiz aylardaki kripto para tahminlerinde de yüksek başarı oranı yakaladı.

Analist, Şubat ayında önemli bir kripto düzeltmesi beklediğini belirtti ve 22 Şubat’taki piyasa çöküşünü doğru öngördü. Michael van de Poppe, Bitcoin’in Mart ayındaki 50.000 dolara kadar olan düşüşünü de doğru öngördü. Bunlar dışında usta analistin başarılı başka kripto para tahminleri de var.

İddiaları Tutan Efsanevi Analist: Bitcoin ve 7 Altcoin Fırlayarak Bu Düzeyleri Görecek! – Mahsup.net yazısı ilk önce Mahsup üzerinde ortaya çıktı.

Leave a Comment

Your email address will not be published.