huobi,-finansin-gelecegini-sekillendiriyor

Huobi, Finansın Geleceğini Şekillendiriyor

Dünyanın en güçlü dijital varlık borsası Huobi Global, öncelikli amacını tüm dünyada finansal özgürlüğü güçlendirmek ve yeni küresel servet yaratmak olarak tanımlıyor.

2013 yılında kurulan Huobi, altyapısını ve operasyon süreçlerini küresel standartları karşılayacak şekilde kurgularken; güvenlik ve risk yönetimi gibi konulara büyük bir hassasiyetle eğiliyor.

Son dönemde global büyümeye odaklanan Huobi Global’in Güneydoğu Asya, Avrupa ve Ortadoğu’daki faaliyetleri hız kazanırken; odaklanılan pazarlar arasında kripto para adaptasyonu çok yüksek olan Türkiye, Rusya, Hindistan gibi ülkeler üst sıralarda yer alıyor.

Huobi Global, Kullanıcılarına Güvenli ve Güvenilir İşlem Olanağı Sağlıyor

5 kıtada 170’ten fazla ülkede milyonlarca kullanıcıya hizmet veren Huobi Global, oldukça zorlu bir inceleme sürecini başarıyla tamamlayan yaklaşık 400 kripto varlıkla işlem yapma olanağı sağlıyor. Kusursuz güvenlik geçmişine sahip olan Huobi Global’de yatırımcılar en yoğun dakikalarda bile işlemlerini kolayca gerçekleştirirken, dijital varlıklarını değerlendirmek için yenilikçi ürün ve hizmetlerden de faydalanabiliyor.

Huobi, Türkiye’deki kullanıcılara özel düşük komisyon oranları ve kampanyalar sunarken, çözüm odaklı deneyimli ekibiyle yatırımcılara 7/24 Türkçe destek veriyor. Ayrıca, Huobi Türkiye Youtube kanalında hafta içi her sabah yayınlanan “Huobi Zone” serisi ile kripto para piyasasının nabzını tutuyor.

Huobi Global, Eşitlikçi ve Kapsayıcı Bir Finansal Ekosistem Oluşturmayı Hedefliyor

Huobi, kurulduğu günden bu yana merkeziyetsiz ve özgür bir dünya yaratmak için DeFi topluluğuyla birlikte hareket ederek, blockchain alanındaki yatırımlarını artırmaya odaklanıyor.

Huobi DeFiLabs, finansal teoriler ve teknolojinin araştırılması, merkeziyetsiz finans projelerinin yatırım ve kuluçka ihtiyaçlarının karşılanmasını önceliklendiriyor.

Huobi, sistemin blokchain ve kripto paralara entegrasyonunun tamamlanması ile birlikte kriptonun 100 milyon haneye ulaşması vizyonuyla faaliyetlerine devam ediyor. Bu vizyon aynı zamanda Huobi’nin finansal özgürlüğü güçlendirme ve yeni küresel zenginlik yaratma konusundaki uzun süredir devam eden misyonunun bir parçası olarak kabul ediliyor.

Herkes için eşitlikçi ve kapsayıcı bir finansal ekosistem oluşturmayı destekleyen Huobi, merkeziyetsiz bir dünyanın, endüstrileri daha fazla verimliliğe teşvik edeceğine inanıyor. Bu sürecin uzun vadede daha fazla kişiye finansal özgürlük sağlayacağı tahmin ediliyor.

Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. CoinTürk, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. CoinTürk, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.