holochain-(hot),-ethereum-(eth):-bugun-fiyat-rekoru-kiran-7-altcoin

Holochain (HOT), Ethereum (ETH): Bugün fiyat rekoru kıran 7 altcoin

Altcoin’ler bir başka hareketli günü daha geride bıraktı. Bugün birçok altcoin, çift haneli artışlar yaşarken piyasa değeriyle en büyük ilk 100’de Ethereum başta olmak üzere bazıları da önceki zirve seviyelerini aştı.

Bitcoin’in ardından piyasa değeriyle en büyük ikinci kripto para olan Ethereum (ETH), bugün 2090 dolara çıkarak yeni bir rekora imza attı. ETH, son üç ayda yüzde 200 artış sağladı.

Binance’in kripto parası Binance Coin (BNB), bugün 357 dolar ile önceki zirvesini geçti. Kripto para, üç aylık periyotta yüzde 840 değer kazandı.

BitTorrent (BTT), birkaç gündür rekorlarla ilerliyor. Kripto para, bugün 0.0060 doları gördü. Son üç aylık tablo, yüzde bin 775 oldu.

Türk kripto para yatırımcılarının yakından takip ettiği Holochain (HOT), bugün 0.0224 dolar ile yeni bir rekor kırdı. Kripto para, geride bıraktığımız üç ayda yaklaşık yüzde 3 bin oranında yükseldi.

Bugün piyasa değeriyle ilk 100 içinde rekor kıran bir diğer kripto para Decred (DCR) oldu. DCR, 186 doları görerek önceki zirveyi aştı. DCR’nin üç aylık performansı ise yüzde 300 artış yönündeydi.

Dün de bu listede yer alan Helium (HNT), bugün 15 dolara çıktı ve rekorunu kırdı. HNT, üç ayda yüzde bin oranında arttı.

Son olarak, yakın zaman önce Grayscale’in fonlarına dahil ettiği Livepeer (LPT), 40 dolarla bir başka zirveye ulaştı. LPT, üç ay içinde yüzde 2 bin 600 getiri sağladı.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Uzmancoin ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

The post Holochain (HOT), Ethereum (ETH): Bugün fiyat rekoru kıran 7 altcoin appeared first on Bitcoin haberleri – Uzmancoin – Kripto para ve Blockchain.

Leave a Comment

Your email address will not be published.