holochain-(hot),-bittorrent-(btt)-ve-xrp-fiyat-analizi-–-unlu-analistler-yorumladi

Holochain (HOT), BitTorrent (BTT) ve XRP Fiyat Analizi – Ünlü Analistler Yorumladı

Kripto para piyasası tahmin edildiği gibi yükseliş dolu bir nisan ayına giriş yaptı. Bitcoin’in (BTC) 60.000 dolar altında yatay bir hal alması ile altcoinlerin hareketliliği başladı ve birçok altcoin şimdiden rekor kırdı.

Holochain (HOT) Fiyat Analizi

Rekor kıranlar arasında yer alan Holochain (HOT) fiyatı şimdi ise beklenen bir düzeltme dönemine girdi. HOT/USD paritesine bakıldığında fiyatın 0,031 dolar seviyesine kadar yükselerek zirveye ulaştığı görülüyor. 0,031 dolar seviyesinden sonra düşüşe geçen ve bu yazının kaleme alındığı an itibarıyla 0,026 dolardan işlem gören HOT, önemli bir desteğe geriledi.

Türkiye’de tanınan isimlerden olan John Wick, elindeki HOT’ların bir kısmını sattığını açıkladıktan sonra şimdi dikkat edilecek seviyeyi duyurdu. Wick, HOT/ETH paritesinde kritik seviyenin 0,00001071 seviysei olduğunu vurguladı. Bunun altına inilmesi ise riski arttırabilir.

HOT bu yazının kaleme alındığı an itibarıyla ise 0,00001245 ETH’den işlem görüyor ve kritik seviyenin altına henüz inilmedi. Asıl önemli desteğin ise 0,00000800 ile 0,00000900 ETH seviyeleri arasında olduğu görülüyor.

BitTorrent Token, Düşüşe Geçti

Aynı HOT gibi rekor üzerine rekor kıran BitTorrent Token da yerini başka altcoinlere bırakmaya hazır gibi gözüküyor. BTT tarihinde ilk defa 0,010 doların üzerine çıktı ve 0,013 dolara kadar ilerleyerek rekor kırdı.

Bu seviyeden itibaren düşüş yaşayan HOT son 24 saatte $ değer kaybetti. Ünlü kripto para analisti Erhan Ünal, yayınladığı BTT/USD grafiğinde ise 0,009 doların önemli bir destek olduğunu vurguladı. Bunun altında fiyatın 0,0078 dolara kadar çekilebileceğini ifade eden Ünal, yaptığı başarılı tahminlerle tanınıyor.

BTT fiyatı bu yazının kaleme alındığı an itibarıyla ise 0,010 dolardan işlem görüyor ve her an kritik desteği kaybedebilir.

XRP Fiyatı Rekorunu Sürdürecek mi?

XRP fiyatı 24 saat içerisinde @ yükselerek 1 dolar seviyesine ulaştı. Mart 2018’den beri görülmeyen 1 dolara ulaşılması yatırımcıları sevindirse de bunun çok büyük bir direnç olduğu görülüyor.

XRP fiyatının yeniden en büyük dördüncü kripto para birimi olmasına rağmen hala yükselme potansiyeli taşıması mümkün. XRP fiyatı için kritik dirençler sırasıyla 1 dolar, 1,33 dolar ve 1,60 dolar olarak gözüküyor. Olası bir düşüşte ise XRP yatırımcılarının imdadına 0,82 dolar koşabilir.