holo-ve-wink’de-son-durum:-hot-ve-win’de-dusus-derinlesiyor

HOLO ve WINk’de Son Durum: HOT ve WIN’de Düşüş Derinleşiyor

Yaklaşık olarak son 10 gündür kripto para ekosisteminde Holo (HOT) ve WINk (WIN) çok konuşuldu. Çünkü iki kripto para birimi de çok ciddi yükselişler kaydetti. Hatta iki kripto para biriminin de 1 ay önceki fiyatları ile rallileri sırasındaki fiyatları karşılaştırıldığında artışların çok büyük olduğu görülüyor.

Ancak HOT da WIN de iki gündür bir düşüş grafiği çiziyor ve kazançlar bir bir siliniyor gibi görünüyor.

HOT’ta Serbest Düşüş

Holo, son yükseliş grafiğini Nisan başında başlattı ve fiyat 0,016 dolar seviyesinden harekete geçti. Yaklaşık olarak 5 gün içinde yükseliş grafiğinde tepe noktaya ulaşan HOT 5 Nisan’da 0,0316 dolar ile kendi rekorunu kırdı.

Bunun yanında HOT’ın Mart başında işlem gördüğü seviye olan 0,0027 dolar seviyesi göz önüne alındığında aslında yükselişin 1 ayda nasıl hızlı ilerlediği de anlaşılıyor.

Ancak HOT 5 Nisan’da zirve fiyatından sonra düşüş başlattı ve arka arkaya kırmızı mumlar görülmeye başladı. HOT fiyatı 0,0190 dolara kadar geriledi ve yazının kaleme alındığı an itibari ile 0,0230 dolardan işlem görüyor.

Analistler hızlı yükselişin ardından ciddi bir düzeltme olabileceği konusunda yatırımcıları uyarmıştı. Bununla birlikte HOT’ın yukarı yönlü grafiğinin yeniden başlamasından önce bir süre yatay çizgide hareket etmesi bekleniyor.

WIN: 24 Saatte ‘ Kayıp

WIN, HOT ile aynı zamanda yükseliş geçen ve yatırımcısını sevindiren kripto paralar arasında yer alıyordu. HOT ile aynı zamanda yükseliş grafiğini başlatan WIN’in, HOT ile aynı zamanda da düşüşe geçtiği görülüyor.

WIN, yükseliş grafiğini Nisan ayı başında başlattı ve 0,0029 dolar ile 5 Nisan’da tüm zamanların en yüksek seviyesini belirledi. Daha sonra WIN’de de bir arka arkaya kırmızı mumlar görülmeye başladı ve fiyat 0,0013 dolara kadar düştü. Yazının yayına hazırlandığı sırada 0,0018 dolardan işlem gören WIN’de analistler düşüşün bir süre daha devam edebileceği konusunda uyarıyor.