holo-kripto-para-piyasasi-trendine-kafa-tutuyor!-hot-coin-yine-rekor-kirdi!

Holo Kripto Para Piyasası Trendine Kafa Tutuyor! HOT Coin Yine Rekor Kırdı!

Lider kripto para birimi Bitcoin’in (BTC) 60.000 dolarlık direnç seviyesinde reddedilmesi, BTC’nin konsolidasyon dönemine girmesine neden oldu. Bununla birlikte en popüler ikinci kripto para birimi Ethereum’un (ETH) tüm zamanların en yüksek seviyesini görmesi altcoin sezonunu hızlandırdı. HOT, altcoin sezonunda en çok kazandıran kripto para birimlerinden biri olarak göze çarpıyor.

HOT Rekora Doymuyor

Holochain (HOT) fiyatı 13 Mart tarihinden itibaren inanılmaz bir boğa koşusuna tanık oldu. HOT fiyatı bu tarihten itibaren agresif bir şekilde yukarı yönlü harekete başladı. HOT 13 Mart tarihinde 0.0028 dolar seviyesinden 00’e yakın artışla şu anki seviyesi 0.028 dolara tırmandı. HOT, analistlerin de öngöremediği yükselişler kaydetti.

Holo fiyatının ateşi kendi Blockchain ağının ABD’de resmen patent almasıyla körüklendi. Diğer Blockchain ağlarından ayrılan yapısı ile öne çıkan Holochain’i, fikir birliği mekanizmalarını işlemek için eşlar arası ağ kullanan merkezsiz bir uygulama platformu olarak tanımlayabiliriz. Ayrıca HOT, ülkemizde de yoğun ilgi gören kripto para birimleri arasında yer alıyor. HOT, 5 milyar dolara yaklaşan piyasa değeri ile 28. en büyük kripto para birimi olarak işlem görüyor.

HOT Grafik Verileri

4 saatlik grafik verilerine göre HOT, yükseliş trendini koruyor. RSI, aşırım alım bölgesinin hemen altında işlem görüyor. MACD çizgisi boğa koşusunu destekliyor. Teknik göstergeler kısa vadede yükseliş trendini korurken, analistler HOT için herhangi bir öngörüde bulunamıyor. HOT fiyatındaki yükselişin ardından bir fiyat düzeltmesi bekleyen uzmanlar, fiyatın aşırı ısındığını belirtiyor. Buna rağmen HOT, grafikleri ve direnç noktalarını altüst ediyor. HOT, farklı ağ yapısı ve yoğun yatırımcı ilgisiyle uzun vadede güçlü senaryolar oluşturuyor. Holochain ekibi yakın tarihte bir toplantı düzenleyecek. Buna göre Holochain’in olası güncellemeleri masaya yatırılacak. Bu dönemin olumlu geçmesi ve devamındaki benimsenme ile birlikte HOT fiyatı rekorlarına devam edebilir.

Leave a Comment

Your email address will not be published.