gizemli-kahin:-bu-3-altcoin-buyuk-ralliler-icin-hazirlaniyor!-–-mahsup.net

Gizemli Kâhin: Bu 3 Altcoin Büyük Ralliler İçin Hazırlanıyor! – Mahsup.net

Popüler kripto analisti Kaleo’ya göre, üç büyük altcoin projesi büyük ralliler için hazırlanıyor. Başarılı tahminlere imza atan analist, Dogecoin (DOGE), Litecoin (LTC) ve Ethereum rakibi olan Solana’ya dikkatleri çekiyor.

Usta analist Kaleo: Popüler altcoin DOGE için 1 dolar kaçınılmaz!

Usta analist Kaleo, 182.000 takipçisine, Dogecoin (DOGE) ve Litecoin (LTC) ile akıllı sözleşme platformu ve Ethereum rakibi olan Solana’nın (SOL) kısa vadede toparlanmaya hazır olduğunu söyledi. Kaleo, yeni tahminlerinde son günlerde çılgınca yükselen DOGE için 1 doların kaçınılmaz olduğunu savunuyor. Kaleo konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bir dolarlık fiyatlarla DOGE var olacak. DOGE/BTC şu anda piyasadaki en güçlü görünen grafik… Dogecoin yeni GameStop’ta…

Kaynak: Kaleo

Kaleo: Litecoin sert düşüşten sonra 4x’lik bir harekete hazırlanıyor!

Ayrıca Kaleo,  Litecoin’in tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmasının çok uzun sürmeyeceğine inanıyor ve Bitcoin çiftinde de düşüş eğiliminin kırıldığına dikkat çekiyor. LTC’nin 2017’de dikey hale gelmesinden birkaç gün önce, zayıf ellerin Litecoin’lerinden kurtulmasıyla kripto para & düşüş yaşadı. Kaleo konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Oradan, zirvelere geri döndü ve ardından 4 kattan fazla 400 doların üzerine çıktı. Dün de benzer bir şey olduğunu gördüğümüzü hissediyorum.

Kaynak: Kaleo

Ünlü analist: Solana’da da uzun süredir yükselişteyim

Analist, Bitcoin çiftinin gücü göz önüne alındığında, Solana’da da uzun süredir yükselişte olduğunu söylüyor. Kaleo konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Sadece hasretle bekliyorum SOL. SOL aşağıda vurguladığım alanda köşegenin üzerinde kırılırsa, sahip olduğunuz her hedef, bunun ne kadar yükseğe uçacağına kıyasla çok az…

Kaynak: Kaleo

Kaleo, 2 yıl önceden Bitcoin’in fiyatının bugün nasıl hareket edeceğini doğru öngören bir analist. BTC’nin, Kaleo’nun Şubat 2019’da Bitcoin için yaptığı tahminleri takip ettiğini belirtmek gerekiyor. Bu başarılı tahminleriyle ünlü analist, piyasada hızla itibarını inşa ediyor. Ayrıca başarılı analist, son zamanlarda yaptığı altcoin tahminleriyle de dikkatleri üzerine çekiyor.

Gizemli Kâhin: Bu 3 Altcoin Büyük Ralliler İçin Hazırlanıyor! – Mahsup.net yazısı ilk önce Mahsup üzerinde ortaya çıktı.