gem-coin-firsatlari!-5-kripto-para,-fantom-(ftm)-ekosisteminde-ve-yuzde-1000-fiyat-potansiyelli!

Gem Coin Fırsatları! 5 Kripto Para, Fantom (FTM) Ekosisteminde ve Yüzde 1000 Fiyat Potansiyelli!

Hali hazırda Fantom (FTM) ve ekosistemi hızla büyüyor. Kripto para yatırımcıları tarafından sıkı takip edilen Altcoin Buzz bazı altcoinlerle ilgili önemli uyarılarda bulundu. Bu projeler az biliniyor ve hepsi Fantom (FTM) ekosisteminde yer alıyor. Popüler analiste göre fiyatları hızla katlanabilir. Peki bu altcoinler hangileri ve ne işe yarıyorlar?

Fantom Starter (FS)

Listenin başında Fantom Starter (FS) yer alıyor. Merkezi olmayan projeler Fantom Starter (FS) yardımıyla düzenleyici, uyumluluk ve çoklu ağ sorumluluklarını yerine getirebiliyor. Üstelik yeni ve potansiyeli yüksek projelerin yatırımcılara ulaşmasını da kolaylaştırıyor. Fantom Starter (FS) yakın zamanda DeFi ve NFT alanında da proje kabullerine başlayacak.

Fantom Starter (FS), projenizin daha geniş bir yatırımcı yelpazesinden yararlanmasını sağlıyor”.

Şimdilik şirketin değerlemesi 3,6 milyon dolar seviyelerinde ve whitelist 16-24 Ekim arasındadır. Yatırımlar 25-27 Ekim tarihleri arasında kabul edilecek. Henüz çok yeni fakat analistlere göre ciddi büyüme potansiyeli ve erken dönem yatırım fırsatı sunuyor.

HyperJump (AURORA & ORI)

HyperJump, Binance Smart Chain ve Fantom üzerinde eğlenceli bir token ekosistemine sahip bir DeFi protokolüdür. Ekosistem, son kullanıcıya fayda sağlayacak NFT‘ler, oyun ve tokenomik üzerine inşa edilmiştir. HyperJump, Fantom (FTM) ekosisteminde iki tokene sahiptir.

İlki, HyperJump‘ın birincil deflasyonist simgesi olan AURORA‘dır. İkincisi ise Fantom’un Opera zincirindeki yield farm hizmeti için ödül amaçlı kullandığı ORI’dir. Metaverse ve NFT odaklı gem coinlere ilgi duyan yatırımcılar HyperJump (AURORA & ORI)’ı zevkle araştırabilir. Fantom ekosistemindeki projeler ciddi bir patlama yaşayacaksa HyperJump (AURORA & ORI) bundan payını alacaktır.

Geist Finance (GEIST)

Geist Finance, Fantom’da lending hizmeti veriyor. Henüz çok yeni ve 6 Ekim’de başlatıldı ancak buna rağmen FANTOM (FTM) fiyatının 6 yükselişini tetikledi. Henüz çok yeni olmasına rağmen ciddi bir popülerlik yakaladı, şimdiden seyreltilmiş piyasa değeri 1,4 milyar dolara ulaştı.

Maksimum arzı 1 milyar olan Geist Finance (GEIST) bunun 23,3 milyonunu dolaşıma soktu. Piyasaya girdiği dönemde 4 dolar yaklaşan fiyat ise 1,5 dolara kadar sarktı. Yazı hazırlandığı sırada 3,3 milyon dolarlık hacimle yükseliş yaşıyor. Geist Finance, tüm Fantom DeFi Ekosisteminin toplam TVL’sinin P’sini oluşturuyor. Buna göre gelecekte TVL boyutunun katlanarak artması beklenebilir.

Beefy Finance (BIFI)

Beefy Finance, kullanıcılarının kripto varlıkları üzerinde bileşik faiz kazanmalarını sağlayan, merkezi olmayan, çok zincirli bir getiri platformudur. Altcoin Buzz, Beefy Finance TVL’sinin yakın zamanda 1,1 milyar ABD dolarına ulaştığına dikkat çekiyor. TVL’nin Haziran 2021’den bu yana neredeyse 60 kat arttığı büyümede Fantom’un katkısı çok büyük yeni bir altcoin boğasının Beefy Finance (BIFI) fiyatında ralliyi tetiklemesi bekleniyor.

BIFI token sahipleri aynı zamanda platformun alacağı kararlarda söz sahibi de oluyor.

Artion (ART)

Fantom (FTM) ekosisteminin en ilgi çeken projelerinden biridir. Artion (ART) düşük maliyetli ve hızlı NFT’ler oluşturmanızı sağlar. Aynı zamanda oluşturduğunu NFT’leri bu pazarda satışa da çıkarabiliyorsunuz. Platform hali hazırda BETA sürecinde ve başarılı şekilde yoluna devam ediyor.

“Andre Cronje ve Fantom Vakfı tarafından başlatılan bu proje kısa sürede popüler hale geldi”.

Fantom’un halihazırda büyük bir NFT Pazarı olmasına rağmen, Artion Fantom’un tüm ünlü NFT’lerini bir araya getirebilir. Tanınmış analist Artion (ART) için Fantom’un OpenSea platformu olabilir diyor.

Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.