galatasaray’in-yildizi-bitcoin-yatirim-tavsiyesi-veriyor!-kasalari-doldurdu-–-mahsup.net

Galatasaray’ın Yıldızı Bitcoin Yatırım Tavsiyesi Veriyor! Kasaları Doldurdu – Mahsup.net

Bitcoin ve altcoin benimsenmesinin her geçen gün arttığı Türkiye’de kripto paralar geniş bir kullanım alanı buluyor. Ayrıca her kesimden insan kripto paralara yatırım yapmaya başlıyor. Bugün spor dünyasından bir haber, Türk kripto para camiasının dikkatini çekiyor. Sarı kırmızılılarda mali danışmanlık görevini Ryan Babel görüyor! Galatasaray’ın Hollandalı futbolcusu Ryan Babel’in 3 Şubat’taki ‘Hemen Bitcoin alın’ tavsiyesine uyan oyuncular, primlerden aldıklarının daha fazlasını saha dışında kazandı. Kripto para dünyasını yakından takip eden Ryan Babel, takımı da bu konuya teşvik etti.

Galatasaray’ın yıldızı Ryan Babel: Hemen Bitcoin alın!

Sabah’ın haberine göre, Twitter hesabından Bitcoin hakkında yorumlar paylaşan Ryan Babel’in Galatasaray’daki takım arkadaşlarına kripto para yatırım tavsiyesinde  bulunduğu ortaya çıktı. Sahada üst üste kötü sonuçlar alan G.Saray’da bazı oyuncuların kasaları ise doldu! Takımın ‘ekonomisti’ Ryan Babel’in 3 Şubat’ta ‘Bitcoin alın’ tavsiyesine uyan isimler, primden aldıklarının fazlasını saha dışında kazandı. Galatasaray’da yönetim, takımı motive etmek için Hatayspor maçına 1 milyon TL galibiyet primi koysa da sarıkırmızılılar, ilk golü yediği bir maçta daha teslim bayrağını çekti.

50 milyon Euro maliyetle ligin en pahalı takımı olan sarı-kırmızılı futbolcuların son dönemde saha dışında yaptıkları yatırımlar sayesinde ise ciddi paralar kazandığı ortaya çıktı. ABD’de önemli gayrimenkul yatırımları olan ve kripto para dünyasını yakından takip eden Ryan Babel’in, lider kripto para birimi Bitcoin konusunda takım arkadaşlarına tavsiyelerde bulunduğu ortaya çıktı.

Galatasaray’ın yıldızı Ryan Babel Bitcoin’le kasayı doldurdu! Futbolcuların primlerini geçti…

Hollandalı oyuncuyu dinleyen bazı futbolcular da Galatasaray’da sezon boyunca kazandıkları primlerin fazlasını bir ayda kripto paradan elde etti. 34 yaşındaki futbolcu, 3 Şubat’ta sosyal medya hesabından “Bitcoin satın almak için beklemeyin. Bitcoin satın alın ve bekleyin” mesajını yazdı.

Deneyimli oyuncu ve onu dinleyen arkadaşları, saha dışında işleri yoluna koyarken, saha içindeki durum ise farklı. Süper Lig’de son 5 haftada toplam 11 puan kaybeden Galatasaray, 3. sıraya geriledi ve şampiyonluk şansını çok zora soktu. Ryan Babel, G.Saray’a 2.5 milyon Euro imza parası ve yıllık 2 milyon Euro garanti ücret karşılığında 3 yıllık imza atmıştı. Hollandalı, primler hariç Aslan’dan toplam 8.5 milyon Euro kazanacak.

Galatasaray’ın Yıldızı Bitcoin Yatırım Tavsiyesi Veriyor! Kasaları Doldurdu – Mahsup.net yazısı ilk önce Mahsup üzerinde ortaya çıktı.