filecoin,-bittorrent:-bugun-fiyat-rekoru-kiran-6-buyuk-altcoin

Filecoin, BitTorrent: Bugün fiyat rekoru kıran 6 büyük altcoin

Altcoin’lerde çift haneli artışlar ve rekorlar devam ediyor. Piyasa değeriyle en büyük ilk 100 içinde bugün 6 altcoin fiyat rekoru kırdı.

Filecoin (FIL), dünden sonra bugün de yeni bir zirveye ulaştı. Son 24 saatte 182 dolardan yüzde 30 artışla 237 dolara çıkan kripto paranın üç aylık performansı ise böylece yüzde 970 oldu.

BitTorrent (BTT) de Filecoin gibi dünkü rekorunun üzerine koydu ve bugün 0.00589 dolara kadar ulaştı. Gün içinde yaklaşık yüzde 20 oranında değer kazanan BTT, son üç ayda yüzde bin 900’lük artış gösterdi.

Piyasa değeriyle 49. sırada bulunan Decred (DCR), bugün yüzde 3 arttı ve 183 dolarla yeni bir rekora ulaştı. DCR’nin üç aylık performansı yüzde 350 olarak kaydedildi.

THORChain (RUNE), son 24 saatte yüzde 15 artışla 9 dolara çıktı ve yeni bir rekor kaydetti. Kripto para, aynı zamanda 2 milyar dolarlık piyasa değeri sınırını geçti. RUNE, üç aylık periyotta yüzde 620 yükseldi.

Arweave (AR), dünün ardından bugün de rekoruna bir yenisini geldi. 33 dolara ulaşan kripto paranın üç aylık performansı yüzde bin 200 oldu.

Helium (HNT), bugün yüzde 20 yükselişle 12.25 doları görerek rekor kırdı. HNT’nin üç aylık fiyat hareketi ise yüzde 840.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Uzmancoin ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

The post Filecoin, BitTorrent: Bugün fiyat rekoru kıran 6 büyük altcoin appeared first on Bitcoin haberleri – Uzmancoin – Kripto para ve Blockchain.

Leave a Comment

Your email address will not be published.