ethereum-(eth),-xrp-fiyati,-ada-coin-ve-solana-coin-grafik!

Ethereum (ETH), XRP Fiyatı, ADA Coin ve Solana Coin Grafik!

BTC ve altcoinler, kritik destek seviyelerinin altına gevşedi. Daha fazla düşüşün kısa vadede yaşanma ihtimali bulunuyor. Bitcoin (BTC) ve çoğu büyük altcoin, haftaya zayıf şekilde başladı. Kripto piyasaları, artan endişeler sebebiyle düşüyor. Riskli varlıklar güç kaybediyor ve ABD hisse senedi piyasalarını takip eden Bitcoin daha da dip seviyelere çekilebilir.

Ethereum (ETH)

Ayılar şimdi fiyatı 50 günlük SMA’ya (2.940 dolar) çekmeye çalışacak. Fiyat bu destekten geri dönerse, Ethereum/USDT çifti 50 günlük SMA ile 200 günlük SMA (3.489 dolar) arasında birkaç gün konsolide olabilir.

Alternatif olarak, fiyat 50 günlük SMA’nın altına düşerse satış hızlanabilir ve parite 2.800 dolara düşebilir. Bu desteğin altında bir kırılma, trend çizgisinde bir düşüşe neden olabilir. Boğaların bu seviyeyi agresif bir şekilde savunması bekleniyor.

XRP Fiyatı

Ripple (XRP), son birkaç gündür 0,75 dolar seviyesinin üzerinde işlem görüyordu, ancak fiyatı hareketli ortalamaların üzerine çıkaramaması, ayıların daha fazla satış yapmasını sağlamış olabilir.

20 günlük EMA (0.79 $) düştü ve RSI 34’e yakın, bu da satıcıların kontrolü ele geçirdiğini gösteriyor. Bir sonraki durağın 0,69 dolar olması muhtemel. Bu seviyeden güçlü bir geri tepme, boğaların bu seviyeyi canlı bir şekilde savunduklarını gösterecektir.

ADA Coin

Cardano (ADA), son birkaç gün içinde 20 günlük EMA’nın (1,06 dolar) üzerine çıkmak için birkaç girişimde bulundu, ancak ayılar pes etmedi. Satış bugün yoğunlaştı ve ayılar fiyatı 50 günlük SMA’nın (0,96 dolar) altına çekti.

Fiyat 50 günlük SMA’nın altında kalırsa, ADA/USDT çifti kritik desteğe yani 0,74 dolara düşebilir. Ayıların bu seviyeyi tüm güçleriyle savunmaları bekleniyor. Güçlü bir sıçrama, paritenin birkaç gün boyunca 0,74 ile 1,26 dolar arasında geniş bir aralıkta konsolide olmasını sağlayabilir.

Solana (SOL)

Solana (SOL), 8 Nisan’da genel direnç olan 122 dolardan düştü ve 20 günlük EMA’nın (112 dolar) altına sarktı. Boğalar, fiyatı 10 Nisan’da 20 günlük EMA’nın üzerine çıkardı ancak daha yüksek seviyeleri sürdüremedi. Bu, ayıların rallilerde satış yaptığını gösteriyor.

Satış bugün ivme kazandı ve ayılar fiyatı desteğin altına çekti. SOL/USDT çifti şimdi güçlü bir destek görevi görmesi muhtemel olan 50 günlük SMA’ya (98 dolar) düşebilir.

Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.