enjin-coin-fiyat-analizi:-enj-yukselise-gecti!

Enjin Coin Fiyat Analizi: ENJ Yükselişe Geçti!

Popüler kripto para birimlerinden biri olan Enjin Coin 4 saatlik grafik verilerine göre yükseliş trendini koruyor. ENJ fiyatı, an itibarıyla yatırımcıların dikkatle takip ettiği kritik direnç noktasıyla savaşıyor. Bu noktanın üzerindeki bir fiyat kırılması Enjin Coin’e rekor seviyeleri getirebilir.

Enjin Coin Kritik Direnç Seviyesini Test Ediyor

ENJ, geçtiğimiz hafta bir konsolidasyon döneminden geçerken zincir içi ölçümleri popüler kripto para biriminin yükseliş trendini destekliyordu. ENJ boğaları, 2.98 dolar ila 3.15 dolar arasındaki kritik direnç alanını test ediyor.

4 saatlik grafik verilerine göre ENJ 3 dolarlık psikolojik direnç noktasını aşarken bir boğa bayrağı formasyonu oluşturdu. Bu kritik direnç kanalının üzerindeki bir kırılma, ENJ Coin fiyatının 4.36 dolar ile tüm zamanların en yüksek seviyesini geliştirmesini sağlayabilir. Bu senaryoda ENJ boğalarının aşması gereken kritik direnç seviyeleri 3.57 dolar ve 4 dolar olarak değerlendirilebilir. IOMAP göstergesi 2.98 dolar ila 3.15 dolar arasında önemli bir direnç alanına dikkat çekiyor. Bu alanın boğalar tarafından güçlü bir momentumla aşılması yükseliş senaryosuna önemli katkı sağlayabilir. ENJ Coin haberimizin hazırlandığı sırada 2.5 milyar dolarlık piyasa değeri ile 3.09 dolar seviyelerinden işlem görüyor.

ENJ 3 Dolarda Tutunamazsa Ne Olur?

Öte yandan, 9 Nisan tarihinde ENJ fiyatının 3.79 dolar seviyelerine çıkmasıyla piyasada satış baskısı görülmüştü. Bu bağlamda yatırımcılar henüz bu fiyatlardan ENJ Coin satmakla ilgilenmeyebilir. Ancak 2 Mart’tan bu yana elinde 1.000.000 ila 10.000.000 ENJ tutan balina sayısı 80’den 62’ye düşerek önemli ölçüde azaldı. Özetle, büyük yatırımcılar popüler kripto para birimini elinden çıkardığı gözlenirken ENJ Coin’in hali hazırda zirveye ulaştığına inanıyor olabilir. Bunun yanı sıra 3 dolar seviyesindeki bir reddedilme, popüler kripto para biriminin fiyatını 2.7 dolara kadar geri çekebilir.