elinde-tutan-sabretsin!-shiba-coin-icin-bomba-bir-lansman-geliyor

Elinde tutan sabretsin! Shiba coin için bomba bir lansman geliyor

Kripto Para Haber – Shiba Inu (SHIB), Metaverse planının etrafındaki proje sayesinde 2022’nin ikinci çeyreğinde fırlamaya hazırlanıyor. Shiba coin tarafında yaşanılan gelişmeler yeniden topluluğu harekete geçirebilir. 2022 yılında devam eden yakım işlemlerine Metaverse tabanı eklenerek proje çok amaçlı kendini geliştirmeye devam ediyor. Şimdi ise lansman söylentisi birinci ağızdan doğrulandı.

Birkaç gün önce Milkshake, geliştirici ekibinin Shib portalı, Shibarium ve Shibaswap V2 yaklaşan projeler üzerinde çalıştığını açıkladı. 

Huobi

Shiba Inu ile Shibarium projesi üzerinde çalışan bir ekip olan Unification, bir atılımın yakınında olduklarını paylaştı. Bir Medium gönderisinde, Shibarium TestNet’in “önümüzdeki aylarda” piyasaya sürüleceğini açıkladılar. Birleştirme ayrıca, testnet’ten sonra herkese açık bir beta sürümünün yayınlanacağını da ekledi.

Shiba coin, TestNet ile ralliyi tetikleyebilir

Yoğun mesai harcayan Shiba ekibi, her alanda projeyi geliştirmeye çalışıyor. TestNet ile beraber yeni bir lansman ortaya atıldı. Ancak ekip belirli bir tarih vermekten kaçındı. Shibarium, Shiba coin belirteci ve topluluğu için premium L2 olarak çalışacak. Ayrıca bu projenin oyun için yapılan hızlı ve düşük maliyetli işlemlere olanak sağlayacağını da sözlerine ekledi.

Ekip, ikinci özel Alpha TestNet üzerinde çalıştıklarını açıkladı. Son kullanıcı etkileşimi için gerekli araçları geliştirmek için kullanılacaktır. Araçlar listesi, token transfer köprüsünü, cüzdanları, blok kaşiflerini ve daha fazlasını içeriyor. Ancak Unification, ekibe geri bildirim sağlayacak güvenilir test kullanıcılarına bazı özel davetiyeler gönderiyor.

Shiba coin yorum

Shiba Inu fiyatı son 24 saatte düşüş eğiliminde. Ancak, Ethereum (ETH) balinaları düşüşü satın alma olarak görüyor. Whalestats’a göre, SHIB tokenı, son 24 saat içinde satın alınan ilk 10 token çetelesine indi. ETH cüzdanlarının en büyüğü şu anda yaklaşık 13 milyar dolar değerinde Shiba Inu tokenına sahip.

Locker

Fiyat düşüşüne rağmen, SHIB tokeni 24 saatlik işlem hacminde 9 artış kaydetmeyi başardı. Bu arada, Shibarmy de büyük miktarda madeni para yakarak madeni paranın büyümesine yardımcı oluyor. Shibburn’e göre, son 24 saatte sadece 16 işlemde ölü bir cüzdana 185 milyondan fazla SHIB jetonu gönderildi. Bununla birlikte, yalnızca Pazartesi günü, sadece 4 işlemde 243 milyondan fazla Shiba coin yakıldı.

Shiba coin kaç TL?

1 Shiba coin şu an TL cinsinden 0,00034’e denk gelmektedir. SHIB/TRY paritesi olarak hem global hem yerel borsalardan alış ve satış yapılabilmektedir.

Shiba coin geleceği

Meme coin, 2022 yılına hedefleri olan bir varlık olarak karşımıza çıktı. Bu zamana kadar yaptıklarıyla başarısını gösterdi. Bundan sonra ise yakımların daha hızlı olması topluluk tarafından bekleniyor. Ayrıca TestNet sayesinde Shiba coin daha da büyüme potansiyeline sahip olabilir.

coingape


Binance komisyon indirimlerini ’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan, Twitter hesabımızdan ve YouTube kanalımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.