dunyaca-unlu-analist,-bitcoin-ve-mstr-icin-fiyat-gayelerini-verdi!-–-mahsup.net

Dünyaca Ünlü Analist, Bitcoin ve MSTR İçin Fiyat Gayelerini Verdi! – Mahsup.net

BTIG genel müdürü ve kripto para analisti Mark Palmer, Bitcoin (BTC) ve MicroStrategy (MSTR) için yükselişli fiyat hedeflerini açıklıyor.

Mark Palmer: MSTR’nin fiyatı ile Bitcoin’in değeri arasında ilişki var!

Bir araştırma notunda BTIG genel müdürü ve kripto para analisti Mark Palmer, MSTR’nin fiyatı ile Bitcoin’in değeri arasındaki ilişkiyi vurguluyor. Mark Palmer konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Geçen Ağustos ayında Bitcoin‘i bir hazine rezerv varlığı olarak benimseyen ilk halka açık ABD şirketi olan MSTR’nin, oldukça değişken bir spekülatif varlık üzerinde devasa ve sınırsız bir long pozisyon aldığını tam olarak kabul ediyoruz… MSTR, enflasyonist baskıların artmasından endişe duyan kurumsal yatırımcılar tarafından kripto para biriminin daha fazla benimsenmesine katkıda bulundu…

Mark Palmer: Bitcoin 2022’nin sonunda 95.000 dolara yükselecek!

Mark Palmer’ın iki varlık arasındaki korelasyon hakkındaki yorumları, Bitcoin’in 2022’nin sonunda 95.000 dolara yükseleceğini varsayarak MSTR için 850 dolarlık bir “Buy” notunu açıkladığında geldi. MSTR, 58.200 dolar değerindeki BTC ile birlikte 703 dolar civarında işlem görüyor. MicroStrategy, halka açık tüm şirketleri Bitcoin yatırımları açısından 2,2 milyar dolar değerinde 91.326 BTC’ye götürüyor. 

BTC yığını şu anda 5,4 milyar dolar değerinde olduğundan, şirketin milyar dolarlık satın alımı karşılığını aldı. Mark Palmer, Bitcoin’i gevşek küresel para politikalarının ortasında yatırımcıların ilgisini çekebilecek “dijital altın” olarak gördüğünü vurguluyor. Mark Palmer konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bitcoin (BTC), küresel mali ve parasal teşviklerin eşi görülmemiş seviyelerde yatırımcıların parasal enflasyon ve itibari para birimlerinin değer kaybetmesi konusundaki endişelerini artırdığı bir zamanda çekici, egemen olmayan bir değer deposudur.

Dünyaca Ünlü Analist, Bitcoin ve MSTR İçin Fiyat Gayelerini Verdi! – Mahsup.net yazısı ilk önce Mahsup üzerinde ortaya çıktı.

Leave a Comment

Your email address will not be published.