dogecoin-surprizi:-elon-musk,-twitter-icin-onerilerini-siraladi

Dogecoin sürprizi: Elon Musk, Twitter için önerilerini sıraladı

Twitter’ın en büyük hissedarı ve yönetim kurulu üyesi olmasından sonra Elon Musk’ın Dogecoin ile ilgili ne yapacağı merak edilirken ilk adım geldi.

Sosyal medya platformunun ücretli hizmeti olan Twitter Blue için birtakım önerilerde bulunan Musk, fiyat indiriminin yanı sıra Dogecoin ile ödeme seçeceği eklenmesini istiyor.

Musk, Twitter hesabından yazdığı bir dizi tweet’te “Twitter Blue’ya kaydolan herkes (yani ayda 3 dolar ödeyen) bir doğrulama onay işareti almalıdır. Fiyat ayda yaklaşık 2 dolara indirilmelidir fakat 12 aylık ödeme yapılmalıdır. Hesap ilk 60 gün onay işareti almamalı ve dolandırıcılık/spam için kullanılırsa geri ödeme yapılmadan kapatılmalıdır.” ifadelerini kullandı. Bunlara ek olarak Blue’da reklam olmaması ve fiyatlandırmanın yerel olarak yapılması gerektiğini ekledi. Son olarak ise “Belki DOGE ile bir ödeme seçeneği bile olabilir?” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR – 15 analist 6 büyük kripto para için Nisan ortasını işaret etti

Onay işareti konusunda Musk, bunun “tanınmış kişi” veya “resmi hesap” onay işaretinden farklı olması gerektiğinin altını çizdi.

Belirli özelliklere özel erişim elde etmek isteyenler için oluşturulan Twitter Blue, geçtiğimiz Haziran ayında devreye alınmıştı. Sunulan özellikler arasında “Tweet’i Geri Al” ve özelleştirilmiş Twitter uygulama ikonları da bulunuyor. Blue, sosyal medya devinin ilk abonelik hizmetiydi. Şu anda hizmet, yalnızca ABD, Kanada, Avustralya ve Yeni Zelanda’da kullanılabiliyor.

Musk, geçtiğimiz hafta Twitter’da önemli iyileştirmeler yapmak için yönetim kuruluyla çalışmayı dört gözle beklediğini söylemişti.

The post Dogecoin sürprizi: Elon Musk, Twitter için önerilerini sıraladı appeared first on Bitcoin haberleri – Uzmancoin – Kripto para ve Blockchain.