dogecoin,-sandbox-ve-gala-token-yorumlari!

Dogecoin, Sandbox ve GALA Token Yorumları!

Okuma Süresi: 3 Dakika

Son günlerde altcoinler önemli dip seviyelerine ulaştı ve buradan ufak çaplı yükselişler yaşadı. DOGE, SAND ve GALA, 12 Mayıs’ta birkaç aylık en düşük seviyelerinden bir artış gördükten sonra boğaların hala satın alma hacimlerini artırması gerekiyor. Peki bu altcoinlerde kısa vadeli beklentiler neler?

Dogecoin (DOGE)

Kripto paralardaki genel düşüş havası Dogecoin yatırımcılarını da fazlasıyla etkiledi. Dibe giden yolculuğunda Dogecoin altı aylık trend çizgisi bariyerinde (beyaz) bir miktar yükseliş direnci buldu. Ancak (10 Mayıs’tan itibaren) yaklaşık E’lik bir düşüş, meme coini 12 Mayıs’ta 13 ayın en düşük seviyesine çekti.

Dogecoin, kendisini 0,07 dolarlık destek bölgesiyle koruyor. Volatiliteyi şimdilik azalttı ve alıcılar 20 EMA’yı (kırmızı) devirmek için mücadelede. Yazı hazırlandığı sırada DOGE 0,086 dolardan alıcı buluyor. Ayın büyük bölümünde dengesinin üzerinde bir nokta bulamayınca RSI, güçlü bir satış gücü sergiledi. Boğaların 0,08 dolar seviyesinin altına olası bir düşüşten kaçınmak için endekste 50 işaretinin üzerinde bir kapanış yapması gerekiyordu. Ayrıca, OBV daha düşük dip noktaları işaretleyerek, fiyatta hafif bir yükseliş farklılığı gözlemledi.

The Sandbox (SAND)

Trend çizgisi direnci (beyaz) önceki satın alma rallisini reddettikten sonra, satıcılar fiyatı 1,1 dolar destek çizgisine kadar çekerek trendi kendi lehlerine yönlendirdi. #,6 Fibonacci direnci tüm toparlanma girişimlerini reddederken, The Sandbox (SAND) 1,3 dolar seviyelerinde bulunuyor. Şimdi, altcoin 4 saatlik zaman diliminde düşüş flamalarına tanık oldu. 20 EMA’nın (kırmızı) altında sürekli bir kapanış, kısa vadede alıcılar için zararlı olabilir.

Şaşırtıcı bir şekilde, CMF güçlü bir satın alma gücü elde etmek için dik bir yükseliş yaşadı. Ancak bu toparlanma sırasındaki olası bir düzeltme alıcılar için kötü sonuçlar doğurabilir.

GALA Token

GALA, 0,162 dolar seviyesini koruyamadığı için avantajı kaybetti. Yatırımcıların satış eğilimi böylece arttı. Son satış aşaması, GALA’yı Bollinger Bantlarının (BB) temel çizgisinin (yeşil) altına itti. Boğalar, BB’nin alt bandından elde edilen bazı kazanımları destekleyerek hızlı bir şekilde yanıt verdi. Ancak 0,1 dolar direnci ciddi engeller oluşturdu.

Yazı hazırlandığı sırada GALA 0,0835 dolardan işlem görüyordu. RSI, dik trend çizgisi desteği (beyaz trend çizgisi) oluşturduktan sonra hafif bir yükseliş trendindeydi.

Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.