dogecoin,-elon-musk’in-tweet’iyle-tekrar-cikisa-gecti

Dogecoin, Elon Musk’ın tweet’iyle tekrar çıkışa geçti

Attığı tweet’lerle özellikle Dogecoin fiyatının yükselmesine sebep olan Elon Musk yine tweet attı ve Dogecoin’i gerçekten aya götüreceğini söyledi.

Son dönemde kripto para topluluğunun en çok konuştuğu isimlerden biri olan Tesla ve SpaceX CEO’su Elon Musk, attığı tweet’ler ve yaptığı yorumlarla konuşulmaya devam ediyor.

Dogecoin’e olan ilgisiyle bilinen Musk şimdi de “SpaceX gerçek Dogecoin’i, gerçekten aya götürecek” diye tweet attı. Musk daha önce de Dogecoin’le ilgili birçok tweet atmış ve fiyatın yükselmesini sağlamıştı. Bazı uzmanlar ise tweet’lerin manipülasyona yol açtığını belirtmişlerdi.

Dogecoin’in kurucu ortağı Billy Markus da geçtiğimiz günlerde verdiği bir röportajda, Musk gibi bir destekçimizin olması inanılmaz. Roketlerinden biriyle Dogecoin’i aya götürse hiç de fena olmaz” demişti.

Tweet’in ardından Dogecoin çok ciddi bir yükseliş görmeye başladı. Bir dönem ilk 10 kripto para arasına bile giren DOGE, 0.071 dolara kadar çıktı. Kripto para, TSİ 16.00 itibari ile 0.064 dolardan alıcı buluyor.

The post Dogecoin, Elon Musk’ın tweet’iyle tekrar çıkışa geçti appeared first on Bitcoin haberleri – Uzmancoin – Kripto para ve Blockchain.

Leave a Comment

Your email address will not be published.