dev-yatirim-sirketinden-buyuk-duyuru:-bu-5-altcoin’den-satin-aldik!-–-mahsup.net

Dev Yatırım Şirketinden Büyük Duyuru: Bu 5 Altcoin’den Satın Aldık! – Mahsup.net

Dev kripto para yatırım şirketi Grayscale, kısa süre önce 5,5 milyondan fazla altcoin satın alarak XLM varlıklarını genişletiyor. Grayscale, portföyüne MANA, FIL, BAT, vb. gibi diğer altcoin projelerinde de ekledi.

Grayscale 5 altcoin projesinden satın aldı: XLM, MANA, FIL, BAT ve LINK!

Ethereum ve Stellar da dahil olmak üzere altcoin’lere erişim sunan en büyük Bitcoin satın alma fonu Grayscale, önemli bir duyuruda bulundu. Kripto para yatırım şirketi Grayscale, zulasına 5.566.271 XLM ve yakın zamanda başlatılan diğer altcoin’lerden ekledi. Fiat’ta bu miktar 2.532.167 dolara denk geliyor. Analitik platformu Bybt, 31 Mart’ta Digital Currency Group kurucusu Barry Silbert’e bağlı Grayscale Investments fonunun büyük kripto alımları yaptığını gösteriyor.

Bu kapsamda fon, 5.566.271 XLM, 7.290.372 MANA, 258.899 FIL, 1.396.356 BAT ve 65.670 LINK satın aldı. Tüm bu kripto paralar, Kriptokoin.com tarafından daha önce de bildirildiği üzere yakın zamanda Grayscale varlık listesine eklendi. İlgili kripto trusts’ı başlatıldı ve yatırımcıların bu altcoin projelerine dayalı hisselere erişmesini sağladı. 1 Nisan itibarıyla şirket toplam 46 milyar dolar değerinde kripto paraya sahip. Buna 28 milyon dolar değerinde XLM, 38,5 milyar dolarlık Bitcoin ve 6,1 milyar dolarlık Ethereum dahildir. Grayscale bir günde 0,4 milyar dolar değerinde kripto para satın aldı.

Bitcoin ve Ethereum güçlü yükseliyor! İşte detaylar…

En büyük iki kripto para birimi olan Bitcoin ve Ethereum bugün erken saatlerde yükseldi. Bitcoin, 60.000 dolar seviyesini yeniden ziyaret etti ve 59.800 dolara geri döndü. Ethereum, kendi rekorunu kırdı ve 2.000 dolarlık fiyat seviyesinin üzerine çıkmayı başardı. 20 Şubat’ta ulaşılan 2.036 dolarlık tüm zamanların en yüksek seviyesi kırıldı ve ETH 2.152 dolara tırmandı.

1 Nisan’da CNBC, geçmişte muzları Bitcoin’e tercih eden bir kripto eleştirmeni olan milyarder Mark Cuban’ın artık bilgili bir kripto para yatırımcısı olduğunu bildirdi. Mark Cuban, portföyünün yüzde altmışını Bitcoin’e, yüzde 30’unu Ethereum’a ve yüzde 10’unu diğer altcoin’lere dönüştürülüyor. Mark Cuban, “gerçek para birimine en yakın para birimi” olduğu için çok fazla Ethereum tuttuğunu belirtti.

Dev Yatırım Şirketinden Büyük Duyuru: Bu 5 Altcoin’den Satın Aldık! – Mahsup.net yazısı ilk önce Mahsup üzerinde ortaya çıktı.

Leave a Comment

Your email address will not be published.