dev-varsayim:-bu-altcoin’ler-50x,-100x-yarar-saglayacak-–-mahsup.net

Dev Varsayım: Bu Altcoin’ler 50x, 100x Yarar Sağlayacak – Mahsup.net

Popüler kripto analisti ve trader Lark Davis, Nisan ayı için kartlarda “inanılmaz” bir altcoin boğa koşusunun olduğunu söylüyor.

Lark Davis: Küçük ölçekli altcoin projeleri 50x, 100x kazanç sağlayacaklar!

Yeni bir videoda Lark Davis, 267.000 YouTube abonesine, Bitcoin’in kripto piyasasındaki hakimiyeti R seviyesine düşerse, altcoin’lerin inanlmaz rallileri ateşleyebileceğini söylüyor. Lark Davis konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bitcoin hakimiyetini bu kadar düşerse, Ethereum 3.000 dolara gidecek ve büyük kripto para birimlerinin çoğu 2-5x kazanç sağlayacak ve orta büyüklükteki kripto para birimlerinin çoğu 10-20x kazanç sağlayacak. Tüm küçük ölçekli altcoin projeleri işe yarayacak ve 50x, 100x kazanç sağlayacaklar. Temelde hepsi bunu yapacak. Bu, önümüzdeki haftalarda izlenecek çok, çok önemli bir gösterge. Bitcoin hakimiyeti, altcoin’lere yönelik duyarlılık açısından oldukça sağlam bir piyasa göstergesidir.

Lark Davis: Ethereum şu anda Bitcoin’i ikiye bir oranında geride bırakıyor

CoinMarketCap verilerine göre, Bitcoin piyasa hakimiyeti yılın başında yaklaşık p’den yazı yazılırken yaklaşık U,8’e düştü. Bitcoin piyasa hakimiyet endeksi, Bitcoin’in piyasa değeri ile diğer tüm kripto para birimleri arasındaki orandır.

Düşen bir Bitcoin piyasa hakimiyet endeksi, altcoin’lerin değer açısından Bitcoin’den daha hızlı yükseldiğini gösteriyor.Lark Davis ayrıca, Ethereum’un Bitcoin’e karşı önemli performansını, altcoin’lerin büyük ralliler için hazırlandığının bir başka göstergesi olarak görüyor. Lark Davis konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Ethereum, tüm altcoin piyasasının sağlığının önemli bir göstergesi olma eğilimindedir. Buna karşılık, Bitcoin 25 Mart’tan bu yana yalnızca  arttı, bu da Ethereum’un şu anda Bitcoin’i ikiye bir oranında geride bıraktığı anlamına geliyor.

Kaynak: Altcoin Sherpa/Twitter

Altcoin Sherpa: Nisan’da büyük bir pompa alırsak, bu boğa koşusunun sonunu işaret etmeyecek

Analist, kripto analisti Altcoin Sherpa’nın analizine atıfta bulunuyor. Altcoin Sherpa, kripto piyasalarının ETH/BTC ve altcoin’lerin büyük kazançlar gördüğü bir döneme girdiğini öne sürüyor. Altcoin Sherpa konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bu, döngülerin altcoin’lerin büyük bir pazar zirvesine sahip olduğu, sonra soğuması, Bitcoin’in tekrar ortaya çıkması, gösteriyi çalması, durulaması ve daha sonra piyasa döngüsünün zirvesine kadar tüm yolu tekrarlamasıyla bu döngülerin nasıl gerçekleştiğini görebileceğimiz konusunda ilginç bir gösterge veriyor. Ve bu arada, Nisan ayında büyük bir pompa alırsak, bu boğa koşusunun sonunu işaret etmeyecek. Bu, tüm kripto piyasası için patlama noktası olmayacak, bu sadece Valhalla’ya giden merdivenin bir başka adımı olacak.

Dev Varsayım: Bu Altcoin’ler 50x, 100x Yarar Sağlayacak – Mahsup.net yazısı ilk önce Mahsup üzerinde ortaya çıktı.