dev-bitcoin-iddiacisi-uyardi:-btc-bu-feci-duzeylere-kayiyor!-–-mahsup.net

Dev Bitcoin İddiacısı Uyardı: BTC Bu Fecî Düzeylere Kayıyor! – Mahsup.net

Guggenheim CIO’su Scott Minerd’e göre, devam eden Bitcoin (BTC) rallisi sürdürülebilir değil. Scott Minerd, en büyük kripto para biriminin riskten kaçma duygusunun etkisiyle 20.000 dolar seviyesini tekrar ziyaret edebileceğine inanıyor.

Scott Minerd: Bitcoin 20.000 dolar seviyesini tekrar ziyaret edebilir!

Guggenheim Partners CIO’su Scott Minerd, CNN’den Julia Chatterley ile yaptığı son röportajında, Bitcoin ile Gamestop ve diğer yolo hisse senetlerini karşılaştırarak “spekülatif bir balon” içinde kaldığını söylüyor. Scott Minerd, lider kripto para biriminin, riskten kaçma duygusu tarafından vurulursa 20.000 dolar seviyesini tekrar ziyaret edebileceğine inanıyor. Scott Minerd konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Riskten kaçma anını yakaladığımızda, Bitcoin‘in 20.000 ila 30.000 dolar arasında bir yere geri çekildiğini görebiliriz. 

Scott Minerd, bu seviyelerin uzun vadeli yatırımcılar için iyi giriş noktaları olacağını da ekliyor. Bitcoin, bugün erken saatlerde 29 Mart’tan bu yana en düşük seviyesi olan 55.600 dolara düştükten sonra Bitstamp borsasında 57.200 dolardan işlem görüyor.  

Scott Minerd: BTC “10 ila 20 yıl” arasında bir süre boyunca 400.000 dolara ulaşabilir

Scott Minerd tarafından Aralık ayı ortalarında dile getirilen 400.000 dolarlık Bitcoin tahmini, kripto para birimi topluluğu içinde bolca neşelenmeye yol açtı. Kısa bir süre sonra Scott Minerd, yeni tahminlerde bulundu ve piyasadaki eğilim konusunda uyarıda bulundu. Bazıları, bu yorumların ardından Guggenheim Partners CIO’sunun daha ucuza satın alabilmek için Bitcoin’i kasıtlı olarak düşürmeye çalıştığını öne sürdü.

CNN’den Julia Chatterley ile yapılan en son röportajda uber-boğa tahmini sorulduğunda Scott Minerd, lider kripto paranın “10 ila 20 yıl” arasında bir süre boyunca böyle bir hedefe ulaşabileceğini söyledi. Yazım sırasında piyasada ivme kaybı var ve BTC’deki düşüş tüm piyasayı olumsuz yönde etkiliyor.

Dev Bitcoin İddiacısı Uyardı: BTC Bu Fecî Düzeylere Kayıyor! – Mahsup.net yazısı ilk önce Mahsup üzerinde ortaya çıktı.