defi-donemi-taninan-altcoin’i-270000-dolara-tasiyabilir-mi?-–-mahsup.net

DeFi Dönemi Tanınan Altcoin’i 270.000 Dolara Taşıyabilir mi? – Mahsup.net

Andre Cronje, Yearn Finance’i (YFI) yayınladığında, DeFi ateşi yükseliyordu. İki etkinlik bir araya geliyor ve sektörü tam bir çılgınlığa sürüklemişti: Uniswap’in UNI airdropu ve yönetişim tokenı YFI, 30.000 $’a ulaşmak için öngörülebilir her direnci kırmıştı.

O anda Bitcoin yaklaşık 10.000 $ seviyesinde işlem görüyordu. Şimdi, bir düşüş trendinin ardından, YFI yeni zirvelere ulaşmaya hazır görünüyor. YFI 24 saatlik grafikte .4 artışla 51.386 dolardan işlem görüyor. Hafta boyunca YFI ,9 arttı.

DeFi Pulse verileri, DeFi için oldukça yükseliş görünümüne işaret ediyor. Şubat 2021’den itibaren yükselen ivmeyi yakalayan DeFi ekosistemi, tüm zamanların en yüksek Toplam Kilitli Değeri olan 57,9 Milyar Dolar’a sahip. En iyi 3 protokol Compound, Maker ve Aave, yalnızca 20 milyar dolardan fazla tutuyor.

Bu DeFi Sezonunun ortasında, trader Sean Nance, YFI’nin “yakında” Token başına 270.000 $’a kadar çıkabileceğini söyledi. Tradera göre, YFI’nin bu fiyattaki piyasası, onu daha fazla yükseliş hareketi ima eden ilk 10 kripto para biriminden uzak tutacak. Nance şunları söyledi:

Yakında YFI’de oldukça makul bir hedef olarak 270.000’im var. Piyasaya geleceklere hazırlıklı mısınız emin değilim.

Yearn Finance İyileştirmeyi Hedefliyor

Desteği 34.170 $ ve 20.335 $ olarak belirleyen Nance, YFI’nin yatırımcılara daha fazla YFI ve YFII satın almalarını önerdiğini belirtti. Bu tezi destekleyen yatırımcı Daniel Cheung, Yearn Finance’in Toplam Kilitli Değerin YFI fiyatı ile bugün yeni bir ATH’ye ulaştığını ve 3 milyar dolarda olduğunu söyledi.

Cheung, “YFI’de devasa hareket” olduğunu ortaya çıkardı ve Yearn Finance’in sektörden tanınmayı talep eden bir hikayeyle “küçümsenmiş” olduğunu ekledi. Şu anda, Yearn Finance büyümesi DeFi’deki en yüksek büyüme rakamlarından biri olabilir. Bu nedenle Cheng, YFI’nin daha fazla takdir etmesini bekliyor.

Yearn Finance topluluğu, yönetişim modeli aracılığıyla çok aktif görünüyor. Avukat Gabriel Shapiro, “Tracheopteryx” kullanıcısı ile yeni bir operasyonel yönetişim modeli üzerinde çalışıyor.

Yerinde önemli sayıda ortaklık, daha fazla güç kazanabilecek aktif bir topluluk ve güçlü temeller ile YFI, önümüzdeki aylarda yola çıkmak için bir ay bileti hazırlayabilir.

DeFi Dönemi Tanınan Altcoin’i 270.000 Dolara Taşıyabilir mi? – Mahsup.net yazısı ilk önce Mahsup üzerinde ortaya çıktı.