cok-sayida-varsayimi-tutan-analist:-bitcoin-rallisi-bu-tarihte-bitecek!-lakin-once…-–-mahsup.net

Çok Sayıda Varsayımı Tutan Analist: Bitcoin Rallisi Bu Tarihte Bitecek! Lakin Önce… – Mahsup.net

On-chain Bitcoin analisti Willy Woo, Bitcoin’in boğa piyasasının zirvesine ulaşacağına inandığı zaman aralığını açıklıyor. Ayrıca analist, BTC’nin göreceği devasa seviyeleri de paylaşıyor.

Willy Woo: Bitcoin boğa piyasası Aralık ayında sona erecek! Ama önce…

“What Bitcoin Did” podcast’i ile ilgili bir röportajda Willy Woo, Bitcoin‘in mevcut boğa döngüsünün muhtemelen bu yılın Aralık ayında sona ereceğini tahmin ediyor. Bu varsayım altında çalışan Willy Woo, Bitcoin’in bu boğa piyasası sırasında 300.000 dolara kadar yükseleceğine inanıyor. Willy Woo konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bitcoin, Aralık ayında sonun olduğunu varsayarsak, 200.000-300.000 dolarlık bir parka benziyor. Ve şimdi minimum 300.000 dolarlık bir  yörüngede gibi görünüyor. Yani biliyorsunuz ki daha da yükselebilir veya biraz düşebilir… Bu, fiyat hareketinin bu yılın geri kalanında nasıl değişeceğine bağlı.

Willy Woo: Bitcoin ralli sonlanmadan 300.000 dolara yükselecek

On-chain analist, Bitcoin nihayet gücünü kaybedip zirveye ulaştığında büyük kayıplardan kaçınma stratejisini tartışıyor. Willy Woo, ideal bir dünyada, kişinin BTC pozisyonlarını zirveye çıkarken satmayacağını, ancak kral kripto paranın aslında çeşitli ölçütleri kullanarak zirveye çıktığını ve daha sonra aşağıya doğru satış yaptığını doğruladığını açıklıyor. Willy Woo konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Zirveye kadar satış yapmak için işin içinde değildim. Daha çok zirvenin sinyal vermeye başlamasını beklerdim ve sonra aşağı yönlü satış yapardım.

Willy Woo, tercih ettiği piyasadan çıkış stratejisini paylaşıyor

Willy Woo, tercih ettiği çıkış stratejisinin ortalama Bitcoin yatırımcısı için başarılı olabileceği, ancak muhtemelen BTC mega balinaları için sorunlara neden olacağı konusunda uyarıyor. Willy Woo konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Eğer bir balinaysanız ve belki Michael Saylor büyüklüğünde bir balinaysanız, olmayabilir… Çünkü likidite aşağı yolda kurumaya başlıyor … Ancak 1.000 Bitcoin diyen sıradan insanlar için bence gayet iyi. Bitcoin’de düşüş yolunda piyasadan çıkmak için yeterli likidite var.

İşte Willy Woo’nun başarılı kripto para tahminleri

Analist Willy Woo’ya başarılı tahminlerinden dolayı “Bitcoin Ustası ve Kâhini” deniyor. Analist, Mayıs ayında Bitcoin’in 7.500 dolardan işlem gördüğü zamanlarda üçüncü ya da dördüncü çeyrekte fiyatın 5.500 dolar seviyelerine düşeceğini iddia etti ve analistin belirttiği fiyat hedefi gerçekleşti.

Daha sonra Bitcoin’de 3.000 dolar seviyelerinin görüleceğini öne süren Willy Woo,  bunu da bildi. Ayrıca analist kendi geliştirdiği NVT yöntemine dayanan tahminlerinde yüksek başarı oranı yakaladı. Analist, Bitcoin’in 9.000 dolarlık seviyelere düşüşünü ve 10.000 dolardan 11.200 dolara yükselişini de doğru bildi. Willy Woo, geçtiğimiz haftalarda da son derece doğru tahminlerde bulundu. Bu nedenle yatırımcılar, Willy Woo’nun tahminlerini yakında izliyor.

Çok Sayıda Varsayımı Tutan Analist: Bitcoin Rallisi Bu Tarihte Bitecek! Lakin Önce… – Mahsup.net yazısı ilk önce Mahsup üzerinde ortaya çıktı.

Leave a Comment

Your email address will not be published.