coingecko-kurucu-ortagindan-endiselendiren-aciklama:-onumuzdeki-12-18-ay-zorlu-olacak!

CoinGecko Kurucu Ortağından Endişelendiren Açıklama: Önümüzdeki 12-18 Ay Zorlu Olacak!

CoinGecko Kurucu Ortağından Endişelendiren Açıklama: Önümüzdeki 12-18 Ay Zorlu Olacak!

Okuma Süresi: 2 Dakika

Önde gelen bir kripto fiyat takip şirketinin kurucu ortağı kripto para piyasasına yönelik bir takım önemli açıklamalarda bulundu.Ünlü kurucu yaptığı açıklamalarda ayı piyasasının daha yeni başlıyor olabileceğini söyledi.

CoinGecko Kurucu Ortağı: Ayı Piyasası Yeni Başlıyor

CoinGecko’nun baş işletme görevlisi olarak da görev yapan Bobby Ong, kripto paranın, Rusya’nın Ukrayna’yı işgali ve tedarik zinciri sorunlarının kalıcı enflasyon yaratmasıyla birlikte makro odaklı bir ayı piyasasının ortasında olduğunu söylüyor.

ABD Federal Rezervinin enflasyonu bastırmak için faiz oranlarını yükseltmekten başka “seçeneği olmadığını” ve bunun sonucunda büyüme stoklarının düştüğünü belirtti.

Ong, konuya yönelik yaptığı açıklamalarda şu ifadelere yer verdi;

Kurumların katılımıyla, kripto artık TradFi [geleneksel finans] ile yüksek oranda ilişkili bir hale geldi ve bir teknoloji stoğu/riskli varlık olarak görülüyor, bu nedenle de büyük bir darbe alıyor. Halka açık birçok teknoloji hissesi, son 6 ayda piyasa değerinin u düştüğünü gördü. Peki kripto para piyasasında dibe yakın mıyız?

Ne yazık ki, Fed‘in faiz oranlarını sıkılaştırma döngüsünün henüz başındayız. Federallerin enflasyonu dizginlemek için önümüzdeki birkaç çeyrek için faiz oranlarını sürekli olarak artırması gerekecek ve bu da daha fazla düşüşü beraberinde getirecek. Ekibimize önümüzdeki 12-18 ayın zorlu olmasını beklemelerini söyledik.

CoinGecko, Uzun Bir Ayı Piyasasına Hazırlanıyor

Ong, yaptığı bu açıklamalarla birlikte popüler kripto para fiyat takip şirketinin uzun bir ayı piyasasına hazırlandığını da belirtti ve açıklamalarının devamında şu ifadelere yer verdi;

Zaten ayı piyasasındayız ve büyük olasılıkla kısa olmayacak. Zor zamanlara hazırlanmalı, harcamalara dikkat etmeli, geliri optimize etmeye odaklanmalı ve topluluğun istediği şeyleri inşa etmeliyiz. Şimdi kolları sıvamanın ve bir sonraki döngü için BUIDL [inşa] zamanıdır.

Ong, bildiği birçok yatırımcının şu anda “nakit’te” olduğunu da belirtti ve devam etti;

Tanıştığım birçok yatırımcı artık nakit paraya sahip. Arthur Hayes daha fazla kargaşa bekliyor ve yalnızca 20.000 dolardan Bitcoin almayı ve 1.300 dolardan Ethereum almayı bekliyor. Satın alımlarınızda son derece seçici olmanın ve döngünün diğer tarafında sizi daha güçlü görmenin zamanı geldi!