cilgin-iddia:-ripple-yakinda-7-dolari-kiracak!-artik-xrp’nin-vakti-–-mahsup.net

Çılgın İddia: Ripple Yakında 7 Doları Kıracak! Artık XRP’nin Vakti – Mahsup.net

Ana şirket Ripple hala ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) ile yasal bir savaşta olsa da XRP şu anda 1 doların üzerinde işlem görüyor. Popüler analist Tony Spilotro’ya göre, son ralli yalnızca kripto para birimlerinin gücünü kanıtlamakla kalmıyor, aynı zamanda kripto parayı devasa bir hedefe yaklaştırıyor. Tony Spilotro’ya göre, Ripple şimdi 3 doların çok üzerinde yeni bir tüm zamanların en yüksek seviyesini hedefliyor ve önemli bir teknik seviyeye yaklaşıyor.

Tony Spilotro: XRP şimdi 3 doların çok üzerinde yeni bir ATH hedefliyor

Amerika Birleşik Devletleri’ndeki yatırımcılar, Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun XRP’nin ana şirketi Ripple ve yöneticilerine karşı yasal işlem başlatma kararıyla şu anda büyük olasılıkla öfkeliler. SEC, kripto parayı kayıtsız bir menkul kıymet olarak kabul etti ve bu nedenle, ülkedeki borsalar XRP’yi derhal listeden çıkarmak zorunda kaldı. Bu nedenle hükümet baskısından kaçmak için birçok yatırımcı XRP’lerini nakde çevirmek zorunda kaldı. Bu döngü, XRP fiyatında yüzde 80’lik bir düşüşe neden oldu.

Ripple için yasal çıkarımlardan bağımsız olarak, kripto para birimi teknolojisinin sınırsız tasarımı, XRP’nin yaşamasına izin verdi. Şimdi XRP, token başına 1 dolardan fazla keskin bir iyileşme sağladığı için gelişiyor. Tony Spilotro’ya göre, XRP en son 1 dolara fırladığında yükseliş burada bitmedi. XRP fırlayarak 3,5 dolarlık zirve fiyatlarını gördü. Bu seviyelerden beri XRP yatırımcıları, iyileşmeyi bekliyor. Tony Spilotro’ya göre, şimdi bunun zamanı gelmiş olabilir.

Tony Spilotro: Ripple fiyatı 7 dolara çıkabilir! Hatta ötesi olabilir…

Tony Spilotro’ya göre, kripto para 1 dolara geri döndüğüne göre kurtarma planı burada olabilir. İlk satıştan sonra, aylık zaman dilimlerindeki Stokastik gösterge keskin bir şekilde yükseldi ve Bollinger Bantları volatilite ile kelimenin tam anlamıyla grafikten düştü. Analiste göre, genişleme bantların uzun ve son derece sıkışmasından sonra geliyor, bu da baş aşağı daha da güçlü bir hareketle sonuçlanmalı.

Ölçü kuralına ve yükseliş tekniğine dayanarak Ripple 7 dolara çıkabilir | Kaynak: TradingView.com

Geçmişte XRP, tüm beklentileri aştı. Analiste göre, mütevazı bir hedefle kripto paranın  yakın vadede yaklaşık 7 dolara patlayacağı tahmin edilebilir. ABD’li yatırımcıların herhangi bir nedenle tekrar XRP almalarına izin verilirse analiste göre, kaçak FOMO, altcoin’in tarihsel zirveleri görmesini sağlayabilir. Tony Spilotro’ya göre SEC, ABD’li yatırımcıları hayatlarını değiştirebilecek serveti gözden kaçırmaya zorlayarak piyasaya ciddi zararlar verdi.

Çılgın İddia: Ripple Yakında 7 Doları Kıracak! Artık XRP’nin Vakti – Mahsup.net yazısı ilk önce Mahsup üzerinde ortaya çıktı.