chiliz-yorum:-analistlere-gore-chz-yeni-bir-ralliye-hazirlaniyor

Chiliz Yorum: Analistlere Göre CHZ Yeni Bir Ralliye Hazırlanıyor

Dün yapılan ortaklık açıklamasının ardından Chiliz (CHZ) fiyatı kısa sürede büyük bir yükseliş performansı sergiledi ve 0,50 dolardan 0,84 dolara kadar yükseldi. Daha sonra yeniden bir düşüş grafiği çizmeye başlayan CHZ ile ilgili analistler yükseliş trendinin henüz bitmediğini düşünüyor.

CHZ Yeni Bir Ralliye Mi Hazırlanıyor?

Analistlere göre Chiliz fiyatı, çok büyük bir boğa koşusuna hazırlanıyor ve yeni bir tüm zamanlar rekoru kırabilir.

Yapılan açıklamalara göre 12 saatlik grafikte Chiliz fiyatı, en yüksek seviyesinden yaklaşık b geri çekildikten sonra düşüş trendini tersine çevirdi. Yeni yükseliş trendi, 0,68 dolar ile 0,89 dolar arasında değişen 4 saatlik arz bölgesine girdi, ancak bunu kıramadı. Şimdi talebe yönelik bir geri çekilme yaşanıyor.

Analistlere göre CHZ’de şu anda 0,61 dolar oldukça önemli bir seviye olarak görünüyor ve bu seviyenin altında 0,52 dolar önemli bir seviye olarak işlem görüyor. Analistler, 0,61 doların altına inilse dahi 0,52 dolar bandında yoğun bir alım baskısı olduğunu ifade ediyor. Dolayısıyla 0,52 dolar seviyesi Chiliz‘in güç toplayacağı alan olabilir.

CHZ Yükselişinde Önemli Noktalar

Eğer CHZ fiyatı yeni bir yükseliş trendi başlatırsa öncelikle 0,84 ve sonra 0,89 dolarlık seviyeler test edilecek. Daha sonra analistler, 0,95 doları aşılmasını ve 1 doların görülmesini bekliyor. Ayrıca bazı popüler analistler CHZ’nin mevcut fiyat seviyelerinden başlatacağı rallinin 0’lük artışla 1,95 dolara kadar devam edebileceğini ifade ediyor.

Bunlara ek olarak her ne kadar olumlu haberler kripto para birimlerinin fiyatını yükseltse de piyasada oluşacak aşağı yönlü genel bir düşüş tüm kripto para birimlerini etkisi altına alabilir ve fiyat yükselişleri yön değiştirebilir.