chiliz-(chz)-ekosistemine-bir-binance-listeleme-mujdesi-daha!

Chiliz (CHZ) Ekosistemine Bir Binance Listeleme Müjdesi Daha!

Chiliz (CHZ), Türkiye’nin son günlerde en çok konuşulan kripto para birimlerinden birisi oldu. CHZ fiyatının yanı sıra Chiliz ekosisteminde bulunan taraftar tokenleri de son dönemde inanılmaz yükselişler yaşadı ve görünüşe göre yaşamaya da devam edecek.

Barcelona Fan Token, Binance’de Listeleniyor

Taraftar tokenleri arasında belki de en çok beklenti yaratan Barcelona Fan Token (BAR), bugün itibarıyla Binance müjdesini aldı. Binance tarafından yapılan açıklamada, BAR’ın İnovasyon Bölgesi kapsamında listeleneceği belirtildi. Kullanıcılar buna ek olarak BAR’ı normal piyasa fiyatının 0 aşağısından satın alabilecek.

Binance, Launchpad abonelik modeli ile belirli miktarda BNB tutanlara böyle bir ayrıcalık tanımakta. Tabii ki bu listelenme gerçekleşmeden önce yapılabilecek ve kullanıcıların 7 günlük BNB bakiyeleri çoktan alındı. 14 Nisan 2021 ile 21 Nisan 2021 tarihleri arasında cüzdanlarında yeterli BNB bulunanlar indirimli satışa katılabilecek.

BAR Yatırımcılarının Beklentileri Karşılandı

İndirimli BAR satışlarında toplam 2 milyon dolar değerinde BAR alım imkanı verilecek. İndirimli fiyatın ise 0,045 BNB (yaklaşık 26,761 USD) olduğu belirtildi. BAR, bu yazının kaleme alındığı an itibarıyla ise X’lik yükseliş ile 52 dolardan işlem görmekte.

Chiliz ve Binance arasındaki stratejik ortaklık kapsamında aslında birçok taraftar tokeni dev borsada listelendi. Buna rağmen BAR’ın bir süredir Binance üzerinde listelenmemiş olması ve beklentinin giderek artması yatırımcılarda huzursuzluk yaratmaya başlamıştı. Şimdi ise bir taraftar tokeninin daha listelendiği haberi bekleyenlere ciddi bir kazanç sağlamış olabilir. BAR fiyatı daha önce ise 7 Nisan tarihinde 68 dolara kadar ulaşıp rekor kırmıştı.