chainlink-(link),-vechain-(vet)-ve-chiliz-(chz)-fiyat-analizi

Chainlink (LINK), VeChain (VET) ve Chiliz (CHZ) Fiyat Analizi

Zincir içi ölçümleri ve grafikler Chainlik (LINK) için boğa koşusunu işaret etti. Vechain (VET) 0.094 dolarlık direnç seviyesinde reddedilmenin ardından 0.087 dolara geri çekilebilir. Chiliz (CHZ), satış baskısı ile mücadele ediyor. Popüler kripto para birimi CHZ, 0.47 doları savunmaya çalışıyor.

Chainlink (LINK)

Chainlink fiyatı geçen haftadan bu yana kademeli bir yükseliş izledi. 26.26 dolarlık destek seviyesinden agresif bir fiyat hareketiyle yükselen LINK, 32 dolara kadar tırmandı. OBV indikatörü, boğaların hakimiyetindeki bir piyasayı işaret etti. MACD göstergesi, LINK’in yükseliş trendini doğruladı. 34.8 dolar ila 35.6 dolar arasındaki fiyat kanalının aşılması LINK fiyatını rekor seviyelere getirebilir. LINK, haberimizin hazırlandığı sırada 30.90 dolar seviyelerinden işlem görüyor.

VeChain (VET)

VET için Gann fanı indikatöründeki destek seviyesinin aşılması fiyat için yukarı yönlü kırılmayı getirebilir. RSI aşırım alım bölgesine yakın seyrediyor. Stokastik RSI aşırım alım bölgesinde bulunuyor. VET fiyatı 0.094 direnç noktasının hemen altında işlem görüyor. Bu seviyenin üzerindeki bir kapanış VET’in rekor seviyeleri görmesini tetikleyebilir. Yukarı yönlü kırılma, kritik direnç noktasının destek noktasına çevrilmesiyle mümkün olabilir. Öte yandan VET’in 0.094 seviyesinde reddedilmesi, fiyatı 0.087 dolar bandına çekebilir. Bununla beraber VET bu bölgede destek bulabilirse 0.1 dolar yolcuğu başlayabilir

Chiliz (CHZ)

 

Spor dünyasının en popüler kripto para birimi Chiliz (CHZ), 0.94 doları görmesinden bu yana P’lik geri çekilme yaşadı. CHZ haftalarca 0.50 dolar ila 0.56 dolar arasında seyretti. CHZ, haberimizin hazırlandığı sırada düşüş trendine girdi. 0.47 dolar destek seviyesine test eden CHZ için bu nokta büyük önem arz ediyor.

Birikim ve Dağıtım indikatörü, geçtiğimiz ay 0.94 dolara ulaşan güçlü yükseliş ivmesinin ardından CHZ’nin satış baskını doğruluyor. Chaikin Para Akışı 0.05’in altında kaldı. Bu piyasaya sermaye akışının oldukça yavaşladığı anlamına geliyor. CHZ boğaları ATH hedeflerini olası tutmak için 0.47 dolarlık destek seviyesini korumalıdır. Güçlü hacimle birlikte CHZ 0.55 doları aşabilir. Ancak bu seviyenin korunamaması 0.42 doların altına sarkan fiyat hareketini getirebilir. Devam eden fiyat düzeltmesinde CHZ 0.26 dolar ila 0.29 dolar bandında geri çekilebilir.

Leave a Comment

Your email address will not be published.