cardano-fiyati:-ada-10-dolar-olabilir-mi,-yatirimcilar-ne-dusunuyor?

Cardano Fiyatı: ADA 10 Dolar Olabilir Mi, Yatırımcılar Ne Düşünüyor?

Son dönemlerde kripto para birimleri arasında her gün farklı bir kripto paranın fiyat performansı ile adında söz ettirdiğini görüyoruz. Cardano da (ADA) bu kripto paralardan biri ve görünüşe göre analistler ve yatırımcılar ilerleyen günlerde ADA’dan çok daha fazla bahsedilmesi bekliyor. Çünkü elde edilen verilere göre ADA fiyatının çok yüksek seviyelere ulaşacağı düşünülüyor.

ADA Fiyatında Yükseliş Beklentileri

Kripto para birimlerindeki yükseliş beklentileri ile ilgili yapılan anketler ve raporlar, ADA’da çok büyük yükselişlerin beklendiğini ortaya koyuyor. Hatta elde edilen verilere göre yatırımcılar Cardano’nun Bitcoin (BTC) ve Ethereum’dan (ETH) çok daha fazla artmasını bekliyor.

Bu noktada ADA’nın Şubat ayında muazzam bir performans sergilediğini ve 1,48 dolar ile kendi rekorunu kırdığını hatırlatmak gerekiyor. O dönemden bu yana da ADA 1 doların üzerinde seyrediyor.

Cardano’nun İstikrarlı Hareketleri

Cardano Şubat ayında sergilediği performans ile piyasa değeri bakımından en büyük 4. kripto para konumuna kadar yükselmiş ve piyasa değerini 45 milyar doların üzerine çıkarmayı başarmıştı. Şu anda ise ADA’nın piyasa değeri 37,8 milyar dolar ve sıralamada 6. olarak yer alıyor.

Bunlara ek olarak geliştirme adımları sebebiyle her ne kadar ADA’da bir fiyat artışı beklense de birçok isim bu kadar muazzam bir performans beklemiyordu. Örneğin; Voyager CEO’su Steve Ehrlich, Cardano’nun geçici olarak Bitcoin‘den daha iyi performans göstermesinin gerçekten de beklenmedik olduğunu iddia etti.

Tüm bunların yanında analistler ADA için 10 dolarlık fiyat tahminlerinin hala geçerli olduğunu ve 10 doların 2021 yılı bitmeden görüleceğini ifade ediyor.

Leave a Comment

Your email address will not be published.