cardano-cok-kiymetlendi,-artik-tasfiye-vakti-mi?-unlu-analist-acikladi-–-mahsup.net

Cardano Çok Kıymetlendi, Artık Tasfiye Vakti Mı? Ünlü Analist Açıkladı – Mahsup.net

Kripto trader’ı ve etkileyicisi Lark Davis, akıllı sözleşme platformu ve güçlü altcoin Cardano (ADA)’ya yatırım yapmanın potansiyel avantajını analiz ediyor.

Lark Davis: Cardao şu anda birkaç pratik kullanım durumu sunuyor!

Ünlü analist Lark Davis yeni bir videoda, Ethereum rakibi ve alandaki en büyük altcoin projelerinden olan ADA için yapılan eleştirilere derinlemesine bakıyor. İlk olarak analist, Cardano’nun yaklaşık 40 milyar dolarlık bir piyasa değerinde aşırı değerli olduğu iddiasını ele alıyor. Lark Davis, özellikle ağının şu anda birkaç pratik kullanım durumu sunduğu gerçeğini vurguluyor. Lark Davis konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Cardano, birkaç milyar ver ya da al… Halihazırda zincirde neredeyse hiçbir işlevsel uygulama oluşturulmadı. Şu anda Cardano için ana kullanım durumu staking…. Biliyorum, pazar her zaman ileriye dönük ve mevcut fiyat beklenen gelecekteki değere dayanıyor, ancak bundan daha fazlası, burada dürüst olacaksak… Cardano’nun şu anki fiyatı gerçek talebe karşı oldukça yükseliyor. Geliştiricilerin ve kullanıcıların yararına ve gerekliliğine dayalı token ve bunun gibi şeyler için… Cardano’nun şu anda aşırı değerli olması, fiyatın önemli ölçüde düşeceği anlamına gelmez. Aslında tam tersi olacak. Piyasa değeri ne kadar yüksekse, birçok yatırımcının gözünde bir yatırım o kadar ciddidir…

Lark Davis: Cardano’nun şu anda aşırı değerli olması, fiyatın düşeceği anlamına gelmez!

Lark Davis ayrıca Cardano’nun yol haritasına ve akıllı sözleşme kapasitesinin geliştirme aşamasında olduğu gerçeğine de bakıyor. Lark Davis konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Geliştiricilerin, şu anda Polkadot (DOT) üzerine inşa etmeyi taahhüt ettikleri gibi Cardano’ya gelip geliştirmeye karar verdiklerini görmek isterim… Eğer geliştiriciler taahhüt etmezse, o zaman aslında inşa edilecek çok fazla ekosistem elde edemezsiniz. Çok sayıda hevesli kullanıcınız olsa bile.

Lark Davis: Cardano’nun geliştirme hızının yükselmesini beklemek adil!

Lark Davis özellikle Elrond (EGLD) ve Avalanche (AVAX) gibi sağlam ve başarılı ekosistemlere sahip diğer projelerin nispeten hızlı yükselişi göz önüne alındığında, Cardano’nun geliştirme hızının yükselmesini beklemenin adil olduğunu söylüyor. Lark Davis konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Cardano’nun neden zaman ayırdığını anlıyorum… Mümkün olan en iyi Blockchain’i oluşturmak istiyorlar. Ve bence Cardano bu yılın sonlarında akıllı sözleşmeler yayınladığında, çok güzel olacak… Ama bu inanılmaz derecede hızlı ilerleyen bir sektör ve uzun vadede en çok pazar payını hangi projeler alacak? Hala çok çok belirsiz…

Lark Davis: Cardano bu yıl güçlü ve ilginç bir Blockchain sunacak

Lark Davis’e göre, nihayetinde kullanıcılar paranın olduğu yere gidecek. Lark Davis’e göre, hangi platform bunu geliştiricilerine ve kullanıcılarına sağlıyorsa akıllı sözleşme savaşlarında başarılı olacak. Analist Cardano’nun, kripto manzarasının önemli bir parçası olma konusunda iyi bir şansı olduğunu belirtiyor. Lark Davis konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

İşte anlaşma, insanları Blockchain’i kullanmaya ikna etmediğiniz sürece Blockchain’in ne kadar iyi olduğu önemli değil… Günün sonunda para akışları kişisel çıkarlara dayanıyor. Kullanıcılar paranın olduğu yere gidecek. Cardano, insanlara para kazandıran böyle bir ekosistem sunabilirse kullanıcılar gelecek, geliştiriciler gelecek. Ben şahsen Cardano’nun bu yıl hainlerin yanıldığını kanıtlayacağını ve kripto ekosisteminin büyük bir parçası olacak güçlü ve ilginç bir Blockchain sunacağını düşünüyorum… Ama aynı zamanda bunun daha büyük resmin bir parçası olacağını da unutmayın.

Cardano Çok Kıymetlendi, Artık Tasfiye Vakti Mı? Ünlü Analist Açıkladı – Mahsup.net yazısı ilk önce Mahsup üzerinde ortaya çıktı.

Leave a Comment

Your email address will not be published.