cardano-agi-icin-yeni-bir-paydaslik-duyuruldu!-–-mahsup.net

Cardano Ağı İçin Yeni Bir Paydaşlık Duyuruldu! – Mahsup.net

IOHK, Orion Protocol ile ortaklıklarını ilan etti. Orion, Cardano blockchain’i için ilk likidite toplayıcısı oldu. Orion’un resmi duyurusunda aşağıdaki ifadeler yer alıyor:

“Orion Protocol, Cardano blockchain’inin ilk likidite toplayıcısı olmak için IOHK ile ortak oldu. Bu sırada ikili, DeFi ve NFT alanlarının ölçeklenebilirliğini ve sürdürülebilirliğini sağlamak için birlikte çalışacak.”

Yukarıdaki duyuru Huobi ECO Chain, Binance Smart Chain, Avalanche ve Elrond ile son entegrasyonun hemen ardından geldi. Raporlara göre, ileride daha fazla entegrasyon olacak.

Orion Protocol, kullanıcıların Binance, KuCoin ve BitMax gibi merkezi borsalardan ve Uniswap gibi merkezi olmayan borsalardan herhangi bir hesap oluşturmaksızın likiditeye erişimini sağlayan, merkezi olmayan bir ağ geçididir.

Duyuruda ayrıca şu ifadeler yer alıyor:

“Orion Protocol, tüm dijital varlık pazarına merkezi olmayan bir ağ geçidi sağlayacak – merkezi olmayan ve merkezi kripto borsaları ve ticaret platformları arasında likiditeyi merkezi olmayan tek bir platformda bir araya getirecek.”

Amiral gemisi ürünü Orion Terminal’den Orion NFT toplayıcısına kadar her bir çözümle protokolün çok daha fazla birlikte çalışabilirliği, ölçeklenebilirliği ve performansının sağlanmasında önemli bir rol oynaması beklendiğinden Orion, Cardano blok zinciri ile gerçekleşen bu entegrasyondan yararlanacaktır.

Orion Termina, Ethereum blockchain’i ve Binance Smart Chain’in desteğiyle 31 Mart’ta başlatıldı.

Orion Protocol CEO’su ve kurucu ortağı Alexey Koloskov, duyuruya yönelik memnuniyetini dile getirdi:

“Cardano blockchain’inin ilk likidite toplayıcısı olmak için IOHK ile ortaklık kurmak büyük bir onur. Ölçeklenebilir ve birlikte çalışabilir bir DeFi ekosistemi oluşturmaya odaklanmalarını takdir ediyor; sektörün geleceğinin sürdürülebilir olması için birlikte çalışmayı dört gözle bekliyoruz.”

Cardano ekosistemi büyüyor

Bu sırada Cardano ekosistemi, Project Catalyst fonu aracılığıyla genişlemeye ve katılımcılarını ödüllendirmeye devam ediyor. Toplamda 500.000 dolarlık ADA alacak 20 proje bulunuyor. En yüksek meblağı ise Liqwid Finance projesi alacak. Proje, Cardano için bir ödünç alma-verme protokolü geliştiriyor.

Cardano Ağı İçin Yeni Bir Paydaşlık Duyuruldu! – Mahsup.net yazısı ilk önce Mahsup üzerinde ortaya çıktı.

Leave a Comment

Your email address will not be published.