cardano-(ada)-haberleri!-ada-fiyat-grafigi!

Cardano (ADA) Haberleri! ADA Fiyat Grafiği!

Piyasa değerine göre en büyük PoS tabanlı akıllı sözleşme platformu olan Cardano (ADA) dün paylaştığımız desteği kaybetti. Fiyatın bu bölgeye düşmesi bekleniyordu ve Bitcoin’e yüksek korelasyonu 24 saat içinde tahminleri haklı çıkardı. Peki ADA cephesinde son gelişmeler neler? Cardano (ADA) fiyatı daha ne kadar düşebilir?

Cardano (ADA) Haberleri

Cardano, sosyal olarak kayda değer bir varlık oluşturmak için çaba göstermeye devam ediyor. Geçmişte “tree plan” gibi alışılmamış yöntemleri denemiş olsa da bu yeni yöntem, zincirin bu hedefe ulaşmasına yardımcı olmada daha etkili görünüyor.

Zürih Üniversitesi ve Cardano, blockchain eğitimi ve araştırma girişimleri geliştirmek için güçlerini birleştirdi. Bu, eğitimin en temel seviyelerinde farkındalığı yaymak için herhangi bir blockchain projesi tarafından atılan en önemli adımlardan biridir. Ancak bu, Cardano Vakfı’nın bu hafta bu yönde attığı ikinci adım. Birkaç gün önce IOHK’nın Project Catalyst’i Afrika’ya yayıldı. Project Catalyst, pan-Afrikalı bir iş inkübatörü olan IceAddis ile iş birliği içinde bir inkübatör planı başlatarak, ülkedeki projelerin büyümesini artırmayı amaçlıyor.

ADA Fiyat Grafiği

Cardano gelişim ve kabul noktasında büyümeye devam etse de fiyat tarafında küçülüyor. ADA, 1,02 doları destek olarak test etmek için gerilemeden önce 4 aylık 1.214 dolarlık direncini zar zor kırabilmişti. Zor elde edilen kazanımlar saatler içinde kaybedildi. Mart ayının sonuna doğru yaşanan T,92 rallisi ADA’yı 1 doların üzerine çıkarmada yardımcı olurken, son ,8’lik düşüş onu geçersiz kılabilir.

Bununla birlikte, bu sefer altcoin, esnekliği ve sabrı Cardano için iyi görünen yatırımcılarının desteğine sahip. Son zamanlarda, toplam ADA arzı, dağılımında bir değişiklik gözlemledi. Bu, kısa vadeli sahiplerden (STH) uzun vadeli sahiplere (LTH) doğru bir varlık değişimine işaret ediyor.

Piyasada hala büyük bir kayıp meydana gelmeden önce satıp daha düşük seviyelerden alım yapmak isteyenler var. Bununla birlikte, iyileşme umuduyla satın alan ve HODLing yapan iyimserlerin sayısı yakında bu panik yatırımcılarını geçebilir.

Ayrıca, buna katkıda bulunan şey, büyük sosyal kanallarda Cardano‘ya yönelik duyarlılığın artmasıdır. Cardano için sosyal duyarlılık artıyor.

Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.