cardano-(ada)-fiyat-analizi:-ada-fiyatinda-onemli-seviyeler

Cardano (ADA) Fiyat Analizi: ADA Fiyatında Önemli Seviyeler

Cardano (ADA) fiyatı geçtiğimiz hafta içerisin 1.16 dolar ila 1.24 dolar fiyat kanalı arasında işlem gördü. ADA ayıları fiyatı 1.18 doların altına itmeyi hedeflerken, bu destek seviyesinin altındaki bir seans önümüzdeki 24 saat içerisinde satış baskısını getirebilir. ADA fiyatı geçtiğimiz gün 1.16 dolara kadar gerilese de boğalar bu seviyenin altındaki bir sekansa izin vermedi.

Cardano (ADA) Fiyatında Önemli Destek ve Direnç Seviyeleri

Piyasa değerine göre en büyük 6. kripto para birimi olan Cardano (ADA), Coinbase listelenme haberinin ardından 1.49 dolar ile rekor seviyeleri görmüştü. ADA fiyatı bu seviyelerde tutunamayıp 1 dolara kadar süren düşüşler gördü. ADA için kritik direnç seviyesi 1.21 dolar olarak kaydedildi. Kısa vadede, ADA’nın 1.21 dolarlık güçlü direnç noktasını kırması gerekir. Hafta içerisinde 1.24 dolar seviyesi görünse de ADA fiyatı bu seviyede reddedildi. Ardından gelen geri çekilmede ADA fiyatı 1.16 dolara kadar düştü. Cardano (ADA), haberimizin hazırlandığı sırada 1.18 dolar seviyelerinden işlem görüyor.

Cardano (ADA) Grafik Verileri

RSI, 1.16 dolara kadar süren gerilemenin ardından 50 seviyesiyle nötr bölgede yer alıyor. Olası bir düşüş senaryosunda ADA fiyatı teknik analiz verilerine göre 1.10 dolara kadar geri çekilebilir. SuperTrend göstergesi, ayıların hakimiyetindeki bir piyasayı işaret ediyor. OBV indikatörü, son düşüşün ardından stabil bir yol izliyor. Ancak OBV’nin düşüşü acil bir satış sinyali olarak değerlendirilmiyor. ADA boğaları 1.21 dolarlık direnç noktasını geçmekte zorlanıyor.

ADA fiyatında güçlü bir fiyat kırılması görmek için boğaların piyasaya hakimiyet kurması gerekir. 1.18 dolar seviyesinin kaybedilmesi ayıların piyasayı yönlendirdiği bir fiyat sekansı getirir. Teknik formasyonlar uzun vadede Cardano (ADA) için güzel senaryolar oluşturuyor. Buna göre 1.21 dolarlık zorlu direnç noktasının aşılması ADA’ya rekor seviyelerin yolunu açabilir.

Leave a Comment

Your email address will not be published.