buyuk-cokusu-haber-veren-analist:-bu-5-altcoin,-bitcoin’i-gececek!-–-mahsup.net

Büyük Çöküşü Haber Veren Analist: Bu 5 Altcoin, Bitcoin’i Geçecek! – Mahsup.net

Ünlü kripto para analisti ve YouTuber Benjamin Blunts, Bitcoin’den daha iyi performans göstereceğine inandığı beş altcoin projesini açığa çıkarıyor.

Benjamin Blunts: Bitcoin 2 katına çıkarsa Ethereum 3 katına çıkar!

Bitcoin’dei büyük çöküşü 6 ay önceden öngören usta analist Benjamin Blunts, listeyi Ethereum ile başlatıyor. Benjamin Blunts konuya yönelik şunları söylüyor:

… Bitcoin 100.000 dolara kadar devam ederse, bu gerçekleşirken, bu sadece ETH’nin daha da fazla pompaladığı anlamına gelecek… Biliyorsunuz. Bitcoin buradan iki katına çıkarsa bu, Bitcoin’den daha iyi performans göstereceği için ETH’nin buradan üç katına çıkacağı anlamına gelir.

Benjamin Blunts: Chainlink Bitcoin’i sollayacak ve USD değeri patlayacak

Benjamin Blunts’ın Bitcoin’den daha büyük kazançlar kaydedeceğine inandığı ikinci altcoin, Blockchain platformu Chainlink (LINK)’dir. Benjamin Blunts konuya yönelik şunları söylüyor:

LINK’in ne kadar yükseğe çıkacağından 0 emin değilim. Bitcoin’e karşı tüm zamanların en yüksek seviyesine çıkıp çıkmayacağından emin değilim. Ama bence buradan daha da yükselecek ve Bitcoin’den daha iyi performans gösterecek ve USD değeri patlayacak.

Benjamin Blunts: SUSHI muhtemelen Bitcoin’e karşı p civarında yükselecek

Benjamin Blunts’ın listesindeki diğer altcoin, merkezi olmayan borsa SushiSwap’dir (SUSHI). SUSHI/BTC grafiklerinde, Benjamin Blunts merkezi olmayan borsa tokeninin yaklaşık p oranında takdir edeceğini öngörüyor. Analiste göre bu, SUSHI stablecoin’leri ile eşleştirildiğinde daha büyük kazançlara dönüşecek. Benjamin Blunts konuya yönelik şunları söylüyor:

SUSHI muhtemelen Bitcoin’e karşı p civarında yükselecek. Yani USD cinsinden değer muhtemelen daha fazla olacak.

Benjamin Blunts: COMP, Bitcoin’e karşı 0’ın üzerinde bir artış görebilir

Merkezi olmayan finans borç verme protokolü Compound (COMP), Benjamin Blunts’ın yüzde olarak Bitcoin’den daha büyük kazançlar sağlayacağına inandığı başka bir altcoin. Kripto para birimi analisti, COMP’un lider kripto paraya karşı 0’ın üzerinde bir artış göstermesini bekliyor. Benjamin Blunts konuya yönelik şunları söylüyor:

Dolayısıyla bence nihayetinde Comp başka bir güzel DeFi projesi… Bitcoin’e karşı 4 hedef.

Benjamin Blunts: Litecoin birçok kripto paradan daha iyi performans gösterecek

Litecoin, Benjamin Blunts’in piyasa değeri bazında Bitcoin ve diğer önde gelen kripto para birimlerinden daha iyi performans göstereceğini öngördüğü beşinci altcoin. Benjamin Blunts’a göre, kısa vadede Litecoin birçok kripto paradan daha iyi performans gösterecek.

Büyük Çöküşü Haber Veren Analist: Bu 5 Altcoin, Bitcoin’i Geçecek! – Mahsup.net yazısı ilk önce Mahsup üzerinde ortaya çıktı.